China-Review.com.ua » Новости » Неможливо зайти в Приват24: підтримка каже йти у відділення

Неможливо зайти в Приват24: підтримка каже йти у відділення

Поделиться:
24 марта, 2024
Автор: Admin2
953
0
Неможливо зайти в Приват24: підтримка каже йти у відділення

Клієнт фінансової установи зіткнувся з труднощами при спробі отримати доступ до Приват24, оскільки додаток запросив повторну авторизацію. При повторній спробі входу клієнт виявив, що ПриватБанк вирішив розірвати угоду з ним. Про цю ситуацію клієнт розповів у відгуку на форумі Мінфіну.

Клієнт звернувся за роз’ясненнями щодо причин розірвання договору через онлайн-підтримку банку, але отримав лише направлення вирішити питання у фізичному відділенні. На жаль, клієнт не зміг відвідати відділення особисто, а без необхідної підтримки онлайн залишився без доступу до своїх коштів та банківських карток.


У відповідь на скаргу клієнта ПриватБанк зазначив, що у своїй діяльності суворо дотримується законодавчих та регуляторних норм, встановлених Національним банком України, які включають заходи з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.


Коли договір з клієнтом розривається, банк обмежує послуги, що надаються цій особі. Клієнти в таких ситуаціях мають право перевести залишок коштів на рахунку в інший банк.


Для ініціювання переказу коштів на рахунок в іншому банку клієнтам рекомендується звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку з необхідними документами, які включають


  • Реквізити банківського рахунку одержувача, відкритого на його ім’я.
  • Документи, що підтверджують повноваження розпорядження цим рахунком.
  • Дійсний документ, що посвідчує особу.
  • Довідка про реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, що містить реєстраційний номер облікової картки платника податків.
  • Заповнену заяву на переказ залишку коштів на рахунку.

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео