China-Review.com.ua » Новости » Українцям назвали «базові лайфхаки» з очищення пам’яті смартфона

Українцям назвали «базові лайфхаки» з очищення пам’яті смартфона

Поделиться:
31 мая, 2023
Автор: Admin2
1 753
0
Українцям назвали «базові лайфхаки» з очищення пам’яті смартфона

Очищення кешу та папки із завантаженнями на смартфоні є зручними способами для збільшення вільної пам’яті гаджета та очищення пристрою від зайвих файлів. Про це розповіли експерти компанії Slaxico.

«Регулярне чищення кешу, папки «Завантаження», видалення непотрібних фото та відео, додатків, що не використовуються, — базові лайфхаки», — зазначили фахівці.


За їх словами, очищення пам’яті необхідне, оскільки сучасні смартфони роблять якісні фотографії та знімають ролики у високій роздільній здатності. Наприклад, лише одна хвилина відео у форматі 4К може займати близько 250 МБ.


Часто виникають ситуації, коли хочеться записати відео або зробити фотографію, зберегти важливий документ, але раптово на екрані виникає повідомлення про те, що пам’ять пристрою заповнена. Через брак місця багато смартфонів згодом починають працювати повільніше, зависати та «вилітати».


Експерти також порадили перенести частину файлів у хмарне сховище, щоб мати можливість зберігати їх на згадку про смартфон, а через деякий час видаляти. При цьому доступ до файлів зберігається, їх потрібно лише завантажити на пристрій через Інтернет.

«Віртуальні сховища підтримують різні формати файлів, а значить, у них можна зберігати як документи, так і медіа-контент», — підсумували фахівці.

Комментарии

Новости Портала
Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram
Вчера, 18:21 0

Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram

Мошенники придумали новый способ кражи аккаунтов украинцев в Telegram. Злоумышленники пишут пользователям от имени службы поддержки.

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram
Вчера, 18:21 0

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки акаунтів українців у Telegram. Зловмисники пишуть користувачам від імені служби підтримки.

Видео