China-Review.com.ua » Новости » Як дивитися ютуб у фоновому режимі на айфоні: покрокова інструкція

Як дивитися ютуб у фоновому режимі на айфоні: покрокова інструкція

Поделиться:
14 апреля, 2023
Автор: Admin2
1 030
0
Як дивитися ютуб у фоновому режимі на айфоні: покрокова інструкція

Протягом багатьох років популярним відеосервісом продовжує залишатися YouTube. Хтось використовує його для перегляду коротких відео YouTube Shorts, комусь подобається дивитися відео улюблених блогерів, кулінарні рецепти, що навчають відео чи слухати музику.

Однак з появою YouTube Premium, слухати музику та чути звук із відтворюваного відео з вимкненим екраном пристрою можуть лише власники платної підписки. Це цілком можна зрозуміти, розробники та компанія Google хоче монетизувати свій сервіс, крім використання реклами. І якщо власники пристроїв на базі операційної системи Android можуть досить легко обійти обмеження, як бути власникам iPhone?

 
Знайдіть у YouTube те відео, яке ви хочете відтворювати у фоновому режимі та натисніть кнопку "Поділитися" для копіювання посилання на відео. Після цього відкрийте браузер (це може бути Safari або іншу програму) і вставте посилання на відео в пошуковий рядок. Після цього натисніть на іконку "Малюнок у картинці". Якщо все зроблено правильно, екран пристрою можна буде заблокувати, а звук з ролика відтворюватиметься із заблокованим екраном.

Комментарии

Новости Портала
Від бронювання до дозволу на зброю: в Дії анонсували новий функціонал
Вчера, 19:30 0

Від бронювання до дозволу на зброю: в Дії анонсували новий функціонал

Українське Міністерство цифрової трансформації посилено працює над переведення послуг з офлайну в онлайн, і незабаром в Дію будуть додані п’ять вельми корисних функцій.

Xiaomi выпустила принтер для смартфонов
Вчера, 19:10 0

Xiaomi выпустила принтер для смартфонов

Компания Xiaomi представила новый продукт под брендом Mijia – Pocket Photo Printer 1S. Данное устройство позволяет печатать фотографии непосредственно с подключенного мобильного устройства.

Видео