China-Review.com.ua » Новости » Як дивитися ютуб у фоновому режимі на айфоні: покрокова інструкція

Як дивитися ютуб у фоновому режимі на айфоні: покрокова інструкція

Поделиться:
14 апреля, 2023
Автор: Admin2
983
0
Як дивитися ютуб у фоновому режимі на айфоні: покрокова інструкція

Протягом багатьох років популярним відеосервісом продовжує залишатися YouTube. Хтось використовує його для перегляду коротких відео YouTube Shorts, комусь подобається дивитися відео улюблених блогерів, кулінарні рецепти, що навчають відео чи слухати музику.

Однак з появою YouTube Premium, слухати музику та чути звук із відтворюваного відео з вимкненим екраном пристрою можуть лише власники платної підписки. Це цілком можна зрозуміти, розробники та компанія Google хоче монетизувати свій сервіс, крім використання реклами. І якщо власники пристроїв на базі операційної системи Android можуть досить легко обійти обмеження, як бути власникам iPhone?

 
Знайдіть у YouTube те відео, яке ви хочете відтворювати у фоновому режимі та натисніть кнопку "Поділитися" для копіювання посилання на відео. Після цього відкрийте браузер (це може бути Safari або іншу програму) і вставте посилання на відео в пошуковий рядок. Після цього натисніть на іконку "Малюнок у картинці". Якщо все зроблено правильно, екран пристрою можна буде заблокувати, а звук з ролика відтворюватиметься із заблокованим екраном.

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео