China-Review.com.ua » Новости » Ще два смартфона Xiaomi офіційно переходять на MIUI 14

Ще два смартфона Xiaomi офіційно переходять на MIUI 14

Поделиться:
22 мая, 2023
Автор: Admin2
1 711
0
Ще два смартфона Xiaomi офіційно переходять на MIUI 14

Багато користувачів вибирають компанію Xiaomi через їхню фірмову оболонку MIUI. Це не дивно, адже Xiaomi починала свій шлях саме як розробник і творець програмного забезпечення, інтерфейсу користувача для Android, і лише після цього почала виробляти власні смартфони.

 Зараз же виробник активно розгортає свою останню версію фірмової оболонки MIUI 14. Флагманські апарати і зовсім нові новинки вже працюють на базі даного інтерфейсу, тепер прийшла черга пристроїв випущених в 2021 і 2022 роках. Користувачі повідомляють, що пара популярних моделей POCO X3 Pro та Redmi Note 11 Pro 4G почала отримувати глобальну версію MIUI 14.


POCO X3 Pro був випущений навесні 2021 року і побудований на базі процесора Qualcomm Snapdragon 860, створеному за 7-нм техпроцесом. На момент презентації цей апарат можна було віднести до розряду субфлагманів, оскільки він мав досить просунуту начинку. Другим щасливчиком став Redmi Note 11 Pro 4G, анонсований на початку минулого року. Лінійка Redmi Note з моменту свого виходу вважається народною, оскільки користувач може за порівняно невеликі гроші отримати досить потужний апарат. Саме Redmi Note 11 Pro 4G може похвалитися 108-мегапіксельною головною камерою і процесором Mediatek Helio G96.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео