China-Review.com.ua » Новости » Ще декілька смартфонів Xiaomi офіційно отримали MIUI 14 з Android 13

Ще декілька смартфонів Xiaomi офіційно отримали MIUI 14 з Android 13

Поделиться:
01 апреля, 2023
Автор: Admin2
1 964
0
Ще декілька смартфонів Xiaomi офіційно отримали MIUI 14 з Android 13

Китайська компанія Xiaomi, а також її дочірні бренди Redmi та Poco завоювали любов фанатів багатьма речами, але ключовим моментом є використання фірмової прошивки MIUI.

 Варто віддати належне, виробник і розробник не забуває своє коріння і продовжує регулярно працювати над удосконаленням програмного забезпечення власних пристроїв. Регулярно оновлюються нові флагманські апарати і навіть старенькі бюджетники. Останньою версією фірмової прошивки є MIUI 14, яка дебютувала в Китаї наприкінці минулого року, а за кілька місяців отримала і міжнародний реліз.Останні новини їхньої Піднебесної свідчать, що власники смартфонів Xiaomi Mi 11X, Mi 10, Mi 10 Pro та Redmi Note 10 Pro почали отримувати апдейт MIUI 14 на базі Android 13. Уточнимо, що для більшості з наведених вище апаратів доступу лише бета-версія. При цьому випробувати MIUI 14 для Redmi Note 10 Pro можуть мешканці різних країн, зокрема з Україна. Що стосується флагманів минулого покоління Xiaomi Mi 10 та Mi 10 Pro, то для них доступна китайська бета-складання 14.0.2.0.TJBCNXM. Стабільна версія оновлення MIUI 14 доступна лише Mi 11X, що продається в деяких країнах під назвою Poco F3.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео