China-Review.com.ua » Новости » Які смартфони Xiaomi отримають MIUI 14 з Android 13 у 2023 році

Які смартфони Xiaomi отримають MIUI 14 з Android 13 у 2023 році

Поделиться:
17 марта, 2023
Автор: Admin2
1 309
0
Які смартфони Xiaomi отримають MIUI 14 з Android 13 у 2023 році

Компанія Xiaomi розпочала свій шлях як виробник програмного забезпечення та фірмової оболонки MIUI для смартфонів під керуванням операційної системи Android, і лише через деякий час був випущений перший смартфон Xiaomi Mi 1.

 На сьогоднішній день актуальною є прошивка MIUI 14, яка була анонсована в Китаї у грудні минулого року, і лише кілька тижнів тому стала доступна для глобального ринку. Настав час поговорити про те, які смартфони будуть оновлені до MIUI 14 та Android 13 у 2023 році. Плани компанії виглядають справді масштабними, оскільки перевести на нову версію програмного забезпечення планується більше сотні моделей смартфонів.


 


Безумовно, основні зусилля будуть спрямовані на актуальні флагмани, які були випущені за останній рік, але згодом виробник та розробник планує перевести на MIUI 14 практично всі пристрої, які були анонсовані з 2020 року. При цьому варто розуміти, що бюджетні смартфони оновлюватимуться в останній хвилі і чекатимуть, ймовірно, доведеться до осені або навіть до кінця 2023 року. Подібний підхід та підтримку власних девайсів з боку Xiaomi можна лише привітати, це викликає повагу.

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео