China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi 14 не за горами: новий флагман може отримати рідку лінзу

Xiaomi 14 не за горами: новий флагман може отримати рідку лінзу

Поделиться:
28 апреля, 2023
Автор: Admin2
1 623
0
Xiaomi 14 не за горами: новий флагман може отримати рідку лінзу

Компанія Xiaomi лише тиждень тому анонсувала топову версію власного флагмана Xiaomi 13 Ultra. Новинка ще не надійшла в міжнародний продаж, але виробник і розробник вже працює над наступним поколінням Xiaomi 14.

 На думку аналітиків та інсайдерів, у наступному поколінні Xiaomi може повернути плаваючу телефото лінзу для забезпечення зйомки з оптичним зумом.
 
При цьому великої кількості подробиць поки що немає, оскільки до виходу нових смартфонів ще багато часу. З урахуванням того, що актуальна лінійка працює на базі процесора Snapdragon 8 Gen 2, чекати на вихід Xiaomi 14 варто лише після анонсу нового процесора Qualcomm. Швидше за все, новим чіпом стане Snapdragon 8 Gen 3, який анонсують у другій половині цього року. Нагадаємо, що останні кілька років Xiaomi є одним з перших виробників, хто випускає пристрої на базі нових чіпів Qualcomm, цього вдалося досягти завдяки партнерству двох гігантів. Якщо ж орієнтуватися на терміни виходу Xiaomi 12 та Xiaomi 13, то анонс Xiaomi 14 має відбутися у листопаді чи грудні цього року, а ближче до моменту презентації будуть розкриті нові подробиці.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео