China-Review.com.ua » Новости » Розкрито технічні характеристики Xiaomi Mi Band 7

Розкрито технічні характеристики Xiaomi Mi Band 7

Поделиться:
05 марта, 2022
Автор: Admin2
1 936
0
Розкрито технічні характеристики Xiaomi Mi Band 7

Китайська компанія Xiaomi готує до виходу нове покоління свого популярного фітнес-трекера Mi Band, який прийде на зміну випущеному майже рік тому Mi Smart Band 6. Нова модель вже на підході, а поки що інсайдери взялися за розкриття її технічних характеристик.

Учасники популярного форуму розробників XDADevelopers розкрили деякі специфікації нового фітнес-трекера Xiaomi під назвою Mi Band 7. Цю інформацію вони виявили у коді фірмових додатків Xiaomi. Там зазначено, що новий фітнес-браслет має кодове ім'я L66 і з'явиться на ринку під модельними номерами M2129B1 і M2130B1. Він отримає AMOLED-дисплей прямокутної форми з роздільною здатністю 490х192 точки та функцією Always-on Display та отримає безліч режимів тренування – від аеробіки до зумби.


Також нова модель Xiaomi Mi Band може отримати вбудовану підтримку GPS та функцію Smart Alarm для легкого пробудження. До того ж аксесуар придбає режим енергозбереження для збільшення часу автономної роботи.


На жаль, інформації про терміни виходу та вартість Xiaomi Mi Band 7 поки немає. Але враховуючи, що Xiaomi Mi Smart Band 6 був представлений наприкінці березня 2021 року, анонсу новинки слід чекати цієї весни.

Комментарии

Новости Портала
Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram
Вчера, 18:21 0

Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram

Мошенники придумали новый способ кражи аккаунтов украинцев в Telegram. Злоумышленники пишут пользователям от имени службы поддержки.

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram
Вчера, 18:21 0

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки акаунтів українців у Telegram. Зловмисники пишуть користувачам від імені служби підтримки.

Видео