China-Review.com.ua » Новости » Важлива порада: яку кнопку не слід натискати в банкоматі, щоб не втратити гроші

Важлива порада: яку кнопку не слід натискати в банкоматі, щоб не втратити гроші

Поделиться:
13 февраля, 2025
Автор: ITshok
614
0
Важлива порада: яку кнопку не слід натискати в банкоматі, щоб не втратити гроші

Українцям роз'яснили, як правильно користуватися банкоматом, щоб убезпечити свої фінанси та уникнути можливих ризиків.


Зростаючий попит на готівку

За даними Національного банку України, багато громадян усе рідше використовують банківські картки для оплати. Приблизно третина українців до 50 років не застосовує їх у розрахунках, а серед старших за 50 цей показник сягає 50%.

Значна частина населення повертається до готівкових платежів через обмеження та посилений контроль з боку Нацбанку. Це також вплинуло на звички покупців: якщо восени переважно розраховувалася картками, то зараз перевага надається готівці. Багато власників зарплатних карток воліють знімати кошти відразу після їх надходження, вважаючи цей спосіб зручнішим для контролю витрат.

Як знімати гроші без ризику

Щоб уникнути зайвих комісій, варто користуватися банкоматами саме того банку, який видав вашу проблему. Поняття готовності в "чужих" терміналах може обійтися дорожче через додаткові збори.

важко, завдяки цьому слідувати простим правилам безпеки:

  • Не показувати нікому свій ПІН-код.
  • Перевірити банкомат на наявність недоліків або недоліків.
  • Завжди забирати людину після завершення операції.

Яку кнопку не варто натискати?

На завершальному етапі поняття готівки банкомат фактично пропонує надрукувати чек. Саме цей момент може стати небезпечним. Чек містить конфіденційну інформацію, зокрема баланс рахунку та всю картку даних. Якщо він потрапить до шахраїв, вони можуть лише ним у зловмисних цілях.

Експерти з кібербезпеки радять взагалі відмовлятися від паперових чеків, якщо вони не є критичними. Коли банкомат запитує про їх друк, безпечніше натискати "чек не потрібен" або "скасувати" .

Альтернатива паперовим чекам

Сьогодні всі транзакції можна переглянути в мобільному банкінгу або онлайн-додатку, що є досить надійним способом контролю своїх фінансів. Крім того, якщо ви заберете чек із собою, є ризик його втратити, а знайдені у смітнику чеки можуть потрапити в руки шахраїв.

Отже, щоб забезпечити свої фінанси, дотримуйтеся простих правил і відмовляйтеся від друку чеків. Це допоможе захистити ваші особисті дані та зберегти гроші на картці.

Комментарии

Новости Портала
Представлені Motorola Watch Fit: захист від води та автономність до 16 днів
Вчера, 20:53 0

Представлені Motorola Watch Fit: захист від води та автономність до 16 днів

Слідом за новими смартфонами в каталозі електроніки Motorola з'явився смарт-годинник Watch Fit з OLED-екраном. Окрім широкого набору спортивних режимів та функцій моніторингу показників здоров'я, гаджет примітний тривалим часом роботи на одному заряді акумулятора.

HUAWEI представила mini-LED телевізор із нейропомічником та частотою 240 Гц
Вчера, 20:35 0

HUAWEI представила mini-LED телевізор із нейропомічником та частотою 240 Гц

HUAWEI представила розумний телевізор Vision Smart TV 5 SE з нейромережевим голосовим помічником та просунутою матрицею з підсвічуванням mini-LED та широким кольоровим охопленням. Також новинка сама вміє налаштовувати зображення у реальному часі.

Видео