China-Review.com.ua » Новости » Світла може стати більше: що відомо

Світла може стати більше: що відомо

Поделиться:
10 июля, 2024
Автор: Admin2
691
0
Світла може стати більше: що відомо

Масові обстріли по енергетичній інфраструктурі не припиняються. Відтак в Україні й надалі спостерігаються відключення електроенергії. Діють вони у всіх регіонах, без виключень.

Наразі тенденція така, що світло здебільшого вимикають на 3-4 години, а потім на стільки ж вмикають (хоча в різних областях ці цифри можуть відрізнятися). Прогнози експертів невтішні — кажуть, що чим ближче до зими, тим менше світла матимуть українці. Частково врятувати ситуацію можуть хіба що поляки. Вони мають намір виготовляти електроенергію для України.


Про це заявили в польському Уряді
Уряд Польщі наразі працює над тим, щоб мати змогу постачати Україні електроенергію. Для цього хочуть залучати місцеві вугільні електростанції. Про це стало відомо після візиту Президента України Володимира Зеленського до Польщі, який відбувся 8 червня. Зеленський провів брифінг з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском й саме останній поділився такими планами.


“На цей час ми працюємо над тим, щоб мати можливість спалювати польське вугілля, якого в нас зараз багато, щоб не платити за його спалювання, тобто за викиди, а електроенергію, вироблену польськими електростанціями з польського вугілля за європейські гроші, через наявний енергоміст відправляти в Україну“, – сказав Туск.


Туск зазначив, що це лише невеликий відсоток того, що їхня країна може зробити у ситуації, котра склалася. Мовляв, постачати повноцінно електроенергію в Україну й повною мірою — неможливо. Для цього існує безліч фізичних перепон. Однак це може допомогти бодай частково полегшити життя людям взимку 2024-2025.


Польща планує допомагати й іншим чином
Окрім електроенергії поляки планують активно постачати в Україну генератори та іншу допомогу, яка є актуальною саме в умовах блекаутів. Також, Туск додав, що Польща обов’язково долучиться до активної відбудови української інфраструктури після того, як закінчиться війна.

Комментарии

Новости Портала
Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung
Вчера, 17:00 0

Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung

На прошлой неделе компания Samsung выпустила новые сложные смартфоны Galaxy Z Fold 6 и Z Flip 6 с прошивкой One UI 6.1.1, содержащей несколько уникальных ИИ-функций. Теперь стало известно, что вскоре несколько других флагманов получат это обновление ПО.

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung
Вчера, 17:00 0

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung

Минулого тижня компанія Samsung випустила нові складні смартфони Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 з прошивкою One UI 6.1.1, в якій містяться кілька унікальних ШІ-функцій. Тепер стало відомо, що скоро кілька інших флагманів отримають це оновлення ПЗ.

Видео