China-Review.com.ua » Новости » В Польщі запустять додаток, який автоматично перевірятиме переміщення українців

В Польщі запустять додаток, який автоматично перевірятиме переміщення українців

Поделиться:
20 мая, 2024
Автор: Admin2
1 013
0
В Польщі запустять додаток, який автоматично перевірятиме переміщення українців

Польща планує запровадити нову систему моніторингу перебування українців і миттєво призупиняти виплати тим, хто виїжджає з країни, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Польщі Мацей Дущик.Як повідомляє portalsamorzadowy.pl, Дущик зробив цю заяву під час парламентської дискусії щодо змін до закону про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом, а також інших пов’язаних з ним законів. Нова система має на меті перевірити правомірність отримання іноземцями допомоги в Польщі.


Дущик пояснив, що закон є тимчасовим і діє до кінця вересня 2025 року. “Ми можемо швидко створити ІТ-систему в рамках ZUS (Закладу соціального страхування) для перевірки перебування в Польщі. Ця система, яку ми плануємо впровадити в найближчі місяці, вирішить проблему забезпечення того, щоб усі іноземці, які отримують допомогу в Польщі, мали на неї право”, – сказав він.


Комплексна система дозволить негайно призупинити виплату допомоги будь-якому іноземцю, який виїжджає з Польщі. Дущик очікує значної економії коштів, зазначаючи, що зараз багато людей підпадають під цю категорію.

Комментарии

Новости Портала
В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників
Вчера, 20:51 0

В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників

Відтепер бронювання працівників різноманітних установ та підприємств в Україні можна буде здійснювати у цифровому форматі через додаток «Дія». Відповідну постанову вже схвалив Кабінет Міністрів.

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
14 июня, 2024 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Видео