China-Review.com.ua » Новости » Названо новинки iOS 18 які вже є в Android

Названо новинки iOS 18 які вже є в Android

Поделиться:
12 июня, 2024
Автор: Admin2
1 195
0
Названо новинки iOS 18 які вже є в Android

Apple нещодавно представила iOS 18, додавши функції, які вже давно присутні на Android.

Нова версія системи запропонує можливості кастомізації та темізації. Тепер користувачі iOS зможуть переміщати іконки та віджети по екрану, як це давно роблять власники Android.


Функція планування повідомлень, уже доступна на Android, з’явиться і в iOS. ШІ-інструменти для редагування фотографій, такі як Clean Up, аналогічні Google Magic Eraser, який видаляє об’єкти з фото.


Apple Intelligence додасть АІ-здібності для резюмування веб-сторінок, чернеток повідомлень і транскрипцій аудіо, що вже доступно на Google Pixel і Samsung Galaxy.


Інтеграція з ChatGPT дасть змогу Siri пропонувати більш персоналізовані відповіді, аналогічно до наявних ШІ-асистентів на Android.

Нова функція блокування додатків в iOS 18 захистить доступ за допомогою Face ID і паролів, як це робить Secure Folder на Android. Ці нововведення зроблять iPhone більш гнучким і функціональним, наближаючи його до можливостей дітища Google.

Комментарии

Новости Портала
Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung
Вчера, 17:00 0

Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung

На прошлой неделе компания Samsung выпустила новые сложные смартфоны Galaxy Z Fold 6 и Z Flip 6 с прошивкой One UI 6.1.1, содержащей несколько уникальных ИИ-функций. Теперь стало известно, что вскоре несколько других флагманов получат это обновление ПО.

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung
Вчера, 17:00 0

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung

Минулого тижня компанія Samsung випустила нові складні смартфони Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 з прошивкою One UI 6.1.1, в якій містяться кілька унікальних ШІ-функцій. Тепер стало відомо, що скоро кілька інших флагманів отримають це оновлення ПЗ.

Видео