China-Review.com.ua » Новости » Samsung Galaxy S24 буде перекладати розмови у реальному часі

Samsung Galaxy S24 буде перекладати розмови у реальному часі

Поделиться:
02 января, 2024
Автор: Admin2
1 494
0
Samsung Galaxy S24 буде перекладати розмови у реальному часі

Напередодні швидкої презентації нової серії смартфонів Samsung Galaxy S24, яка має відбутися 17 січня, в мережу злили інформацію про ключові функції пристроїв.

Користувач Х (раніше Twitter) під ніком MysteryLupin поділився маркетинговими матеріалами, що демонструють ключові функції штучного інтелекту, які дебютують у серії Samsung Galaxy S24.

Однією з головних фішок Galaxy S24 стане синхронний переклад – він дасть змогу перекладати телефонні дзвінки в режимі реального часу, що дасть змогу подолати мовні бар’єри під час розмов.


Ще одна цікава фіча – “генераторне редагування”. Вона схожа на Google Magic Editor. Судячи з опису, функція дасть змогу видаляти непотрібні об’єкти або заповнювати порожні місця на фотографіях, як у Pixel 7/8.


Для роботи функцій ШІ потрібне підключення до інтернету. Серед інших цікавих особливостей – Nightography Zoom для зйомки в умовах поганої освітленості Screen Display для поліпшення картинки під час перегляду.

Чекаємо офіційного анонсу Samsung найближчими днями.

Комментарии

Новости Портала
В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників
Вчера, 20:51 0

В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників

Відтепер бронювання працівників різноманітних установ та підприємств в Україні можна буде здійснювати у цифровому форматі через додаток «Дія». Відповідну постанову вже схвалив Кабінет Міністрів.

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
14 июня, 2024 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Видео