China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi випустила бюджетний USB-кабель з функцією 120-ватної зарядки

Xiaomi випустила бюджетний USB-кабель з функцією 120-ватної зарядки

Поделиться:
07 июня, 2024
Автор: Admin2
1 199
0
Xiaomi випустила бюджетний USB-кабель з функцією 120-ватної зарядки

Компанія Xiaomi випустила новий фірмовий кабель для заряджання смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших пристроїв. Незважаючи на доступну ціну, він отримав кілька особливостей, що виділяють його на тлі аналогічних і навіть деяких дорожчих рішень.


Назва Xiaomi 6A одразу вказує на одну з характеристик аксесуара: здатність витримувати силу струму до 6 А (максимальна потужність 120 Вт). Друга особливість новинки - силіконова ізоляція, завдяки якій провід не так сильно заплутується, як аналоги зі звичайною "сорочкою".


Новинка розрахована на роботу з блоками живлення, що оснащені роз'ємом USB Type-A. Конектор Type-C, за заявою виробника, витримає до 10000 циклів підключення до смартфону. Довжина кабелю становить два метри, максимальна швидкість передачі даних – до 480 Мбіт/с. Новинка в рожевому, блакитному та білому обплітанні вже надійшла у продаж у Китаї за ціною $6.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео