China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi представила недорогий магнітний пауербанк із підтримкою MagSafe

Xiaomi представила недорогий магнітний пауербанк із підтримкою MagSafe

Поделиться:
04 июня, 2024
Автор: Admin2
780
0
Xiaomi представила недорогий магнітний пауербанк із підтримкою MagSafe

Компанія Xiaomi запустила у продаж новий пауербанк, орієнтований на власників iPhone не нижче 12 моделі. Він підтримує фірмове магнітне кріплення MagSafe і починає заряджатися автоматично. Крім того, пристрій можна використовувати і в дротовому режимі для підключення до гаджетів інших брендів.


Гаджет оснащений акумулятором ємністю 5000 мАг з вихідною потужністю 7,5 Вт повітрям і 18 Вт проводом. При підключенні до смартфону за допомогою магнітного кріплення заряджання починається автоматично. Сам пауербанк підтримує блоки живлення потужністю 20 Вт і заповнює запас енергії за 2,2 год. У процесі може використовувати бездротову котушку для наскрізної зарядки підключеного до нього устройства.


Виробник зазначає, що завдяки порівняно невеликій товщині (12 мм) новинка не перекриває поле зору камери смартфона. Крім того, конструкція аксесуара включає систему захисту від перегріву на основі термісторів, керованих спеціальним програмним забезпеченням.

Xiaomi Magnetic Power Bank вже надійшов у продаж у Китаї за ціною $18, про його доступність в інших регіонах інформації поки що немає.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео