China-Review.com.ua » Новости » Експерти розповіли, чому важливо вимикати на ніч мобільний інтернет та WI-FI

Експерти розповіли, чому важливо вимикати на ніч мобільний інтернет та WI-FI

Поделиться:
25 мая, 2024
Автор: Admin2
2 389
0
Експерти розповіли, чому важливо вимикати на ніч мобільний інтернет та WI-FI

Сьогодні практично у кожного є смартфон: від малих дітей до пенсіонерів. За результатами соціальних опитувань лише невеликий відсоток користувачів вимикає на ніч вай-фай та мобільний інтернет.

 Дехто каже, що робить це аби, мовляв, уникнути шкідливого випромінювання. Експерти вважають такі дії не потрібними, адже випромінювання як такого, смартфон з ввімкненим інтернетом не віддає. Проте ідея вимикати на ніч вай-фай і передачу мобільних даних — хороша. На це є низка вагомих причин.


Таким чином можна продовжити термін експлуатації смартфона
Ввімкнений інтернет сильно виснажує акумулятор. Ви можете помітити, як за всю ніч заряд батареї знижується. Все через різноманітні фонові оновлення, які відбуваються в момент коли інтернет працює. Якщо ж ви будете вимикати його на ніч, або взагалі вмикати режим “Політ”, то до ранку батарея може сісти всього на 1-2%. У довготерміновій перспективі це чудово відобразиться на її терміні експлуатації.

Також, Інтернет варто вимикати на ніч, щоб контролювати встановлення оновлень, які вам потрібні. Більшість оновлень на телефон приходять у нічний час. Не завжди ті, чи інші оновлення потрібні користувачам, й вдень, коли ви бачите сповіщення про чергове оновлення ви можете його відхилити, або за потреби завантажити. Вночі ж, все завантажується автоматично.


Чи потрібно вимикати на ніч роутер?
Якщо вай-фай на смартфоні вимикати доречно, то от роутер ні. Ба більше, часто вимикаючи девайс ви можете призвести до його поломок. В інструкції до маршрутизаторів говориться про те, що пристрій потрібно вимикати не частіше ніж раз у місяць, або й рідше. Річ в тім, що кожне вимкнення роутера з розетки призводить до його повного перезавантаження та скидання всіх налаштувань. Період експлуатації девайса різко зменшується.

Комментарии

Новости Портала
Названы три лучших смартфона стоимостью до 5000 гривен
Вчера, 16:19 0

Названы три лучших смартфона стоимостью до 5000 гривен

Наша редакция составила подборку из трех лучших смартфонов, которые можно купить дешевле 5 тысяч гривен.

Названо три найкращі смартфони вартістю до 5000 гривень
Вчера, 16:18 0

Названо три найкращі смартфони вартістю до 5000 гривень

Наша редакція склала добірку з трьох найкращих смартфонів, які можна купити дешевше 5 тисяч гривень.

Видео