China-Review.com.ua » Новости » Популярний мобільний оператор обдурив клієнтів пропонуючи умови тарифу, що не відповідають дійсності

Популярний мобільний оператор обдурив клієнтів пропонуючи умови тарифу, що не відповідають дійсності

Поделиться:
10 марта, 2023
Автор: Admin2
1 097
0
Популярний мобільний оператор обдурив клієнтів пропонуючи умови тарифу, що не відповідають дійсності

В Україні всього три популярні мобільні оператори, це Київстар, Водафон і Лайфселл. Останній став дуже популярним за період постійних відключень електроенергії.

Жителі багатьох областей переходили до цього оператора, адже він пропонував відмінний сигнал та інтернет у тих локаціях, де той же Київстар практично нічого не тягнув. Але, як виявилося, компанія вирішила скористатися своєю популярністю і трохи обдурила клієнтів. Зокрема оператор пропонує тарифи з безлімітним інтернетом, які користуються найбільшою популярністю. Але насправді ліміти є. Однак про них клієнтів не попереджають.


Безлімітний інтернет таким не є
До компанії почали масово скаржитися клієнти, які є власниками тарифу "Безлімітний інтернет". Кажуть, чомусь ліміти існують, і коли використано 50 Гб, швидкість стає такою повільною, що неможливо навіть відкрити месенджер.

"Чому в тарифі з безлімітним інтернетом ви все одно встановлюєте ліміт на 50 Гб, а потім занижуєте швидкість до неможливості користування інтернетом, навіщо цей обман?", - Запитав абонент.


У компанії підтвердили, що справді така проблема є і пояснили такі дії.
"Ми змушені встановлювати обмеження, щоб навантаження на базові станції було рівномірним і не було перевантаження", - пояснив представник lifecell.


Багатьох така відповідь не влаштувала, адже ціна тарифу не найнижча, а виявляється, що Інтернету може не вистачити на місяць, якщо особа, наприклад, активно використовує різноманітні робочі програми, працює віддалено та користується виключно мобільним інтернетом.


Мобільний зв'язок та Інтернет можуть “глушити”
І до теми мобільного зв'язку. Нещодавно в Раді ухвалили закон, що дозволяє поліції, СБУ та іншим подібним органам втручатися в роботу мобільного зв'язку, якщо йдеться про виявлення та затримання диверсійних груп. У регіоні, де відбувається затримання, можуть глушити зв'язок за допомогою дронів.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео