China-Review.com.ua » Новости » Чому Xiaomi не підключається до Wi-Fi: інструкція, як виправити

Чому Xiaomi не підключається до Wi-Fi: інструкція, як виправити

Поделиться:
11 июля, 2022
Автор: Admin2
1 583
0
Чому Xiaomi не підключається до Wi-Fi: інструкція, як виправити

Технології постійно та стрімко розвиваються. Wi-Fi за кілька років став з дивовижного бездротового з'єднання, у повсякденність для більшості з нас. За статистикою у світі Wi-Fi користується близько 4 мільярдів людей, що становить понад половину всього людства.

 Дане бездротове з'єднання використовується не тільки просунутою молоддю, але навіть дітьми та старими. Однак іноді буває ситуація, коли смартфон Xiaomi, Redmi або Poco під керуванням оболонки MIUI відмовляється підключатися до мережі, що робити в такій ситуації?Насамперед потрібно визначитися, проблема полягає у вашому смартфоні або домашній мережі/роутері. Спробуйте підключитися зі свого смартфона до іншої мережі, наприклад, роздати мережу з іншого смартфона або скористатися Wi-Fi у кафе. Якщо поза домом все працює, що означає проблема не в смартфоні. Можна зробити і зворотний трюк - спробуйте підключитися до домашньої мережі з ноутбука або іншого смартфона, це дозволить зрозуміти, в чому саме ховається причина.

 
Спробуйте зайти в налаштування смартфона, знайти вашу домашню мережу та "забути" її пароль та налаштування. Після цього знову ввімкнути Wi-Fi і знову підключитися до неї, ввівши пароль. Ви також можете спробувати перезавантажити смартфон і маршрутизатор (роутер), часто це вирішує всі проблеми. Якщо ви вважаєте себе просунутим користувачем, спробуйте зайти в роутер і змінити спосіб шифрування ключів на WPA.


 

Ще одним можливим рішенням є зміна стандарту Wi-Fi. Цей пункт може називатися «Mode», «Бездротовий режим», «Параметри бездротового режиму», «Режим». Змінивши режим роботи з b\g\n на b\g, ви трохи знизите швидкість, але це може позбавити труднощів при підключенні.
 

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео