China-Review.com.ua » Новости » Як підібрати ідеальний чохол для смартфону

Як підібрати ідеальний чохол для смартфону

Поделиться:
05 сентября, 2020
Автор: Admin2
953
0

Краплі води і падіння - це лише деякі з неприємних подій, які можуть зіпсувати ваш дорогий кишені і серцю смартфон. Якщо ви коли-небудь впускали телефон і безпорадно дивилися, як ваш пристрій падає до землі, то ви знаєте, наскільки важливим може бути захист вашого пристрою.


 

Від легких тонких чохлів до міцних, котрі пропонують максимальні функції і захист, наша стаття від МТА підкаже вам як вибрати чохол до телефону, котрий ідеально впишеться в ваш спосіб життя.

Типи чохлів

Жорсткі прозорі чохли

Більшість людей обирають жорсткі прозорі чохли, тому що вони забезпечують додатковий рівень захисту, але не приховують дизайн вашого телефону.

 

Бампери

Вони схожі на жорсткі прозорі кришки з однією істотною відмінністю - вони мають додатковий лист гуми по краях. 

 

Гаманці

Багато компаній продають чохли з, так званими, прикріпленими кишеньками. Там ви можете зберігати свої кредитні карти, готівку і інші предмети, які зазвичай знаходяться у вашому справжньому гаманці.

 

Чохли з тонкою посадкою

Вони справді тонкі, але все ж захищають ваш телефон від падінь, і виглядають чудово. 

Бронечохли

Часи змінилися, і міцні чохли не такі вже уже й непрактичні. Крім того, що ці чохли практично неможливо знищити.

 

Матеріали чохлів

Тканина

Їх дуже приємно тримати в руці і вони просто створені для того, щоб пережити найважчі падіння.

 

Дерево

Якщо ви шукаєте для свого телефону більш стильний корпус, спробуйте дерев'яні чохли. 

 

Натуральна шкіра

Найбільша їх особливість, звичайно ж, в тому, що вони довго старіють.

 

Вуглецеве волокно

Їх головна риса, крім унікального зовнішнього вигляду, полягає в тому, що вони дуже міцні.

 

Пластик

Пластик - це міцний матеріал, який в руках він відчувається приємно і зручно.

 

Силікон

Силікон - це м'який матеріал, зроблений з суміші нафтопродуктів і кремнію, природного матеріалу, і деякі люди вважають його безпечнішою альтернативою пластику. 

 

Нюанси - на що звернути увагу при виборі чохла

Модель телефону

Всі телефони різні, і саме тому не забувайте про те, щоб підібрати чохол під вашу модель смартфону.

Захист екрану

Важливо переконатися, що чохол для телефону поставляється із захисною плівкою для екрану. Захист екрану повинен бути важливим для будь-якого власника телефону.

Удароміцні краї

Обов'язково розгляньте чохол для телефону з удароміцними краями. Ці краї повинні захищати телефон від падінь. Коли телефон падає, це не тільки піддає його ризику пошкодження - деколи, після падіння, телефон не підлягає ремонту. 

Проблеми, пов'язані з пошкодженням водою

Поширена проблема власників смартфонів - пошкодження водою. Багато людей використовують свої телефони в туалеті. Справа в тому, що люди нерідко залишають свої телефони в ванній і впускають їх у воду. Тому вам варто пошукати чохол, що захищає від пошкодження водою.

Спека може бути проблемою

Ще одна проблема, яку вирішують деякі чохли для телефонів - це можливість перегріву телефону. Люди рідко вимикають телефони, і вони часто знаходяться в кишенях брюк або сумочці. Телефони розраховані на нагрівання, але це не означає, що температура зовні або тепло власного тіла людини не можуть вплинути на роботу смартфону. З цієї причини деякі люди починають шукати чохли для телефонів, які можуть захистити від перегріву.


Ми в МТА сподіваємося ці поради допоможуть вам знайти ідеальний чохол для телефону. Обов'язково враховуйте модель вашого конкретного телефону і пам'ятайте, що ви можете вибрати індивідуальний чохол, котрий підходитиме вам і до телефону, і до душі.

Комментарии

Новости Портала
Vivo Y20G представлен официально
Сегодня, 13:02 0

Vivo Y20G представлен официально

Vivo представила смартфон под названием Vivo Y20G. Он уже доступен к заказу в чёрном и сине-голубом цветах. Купить телефон можно за 200 долларов США.

MediaTek возглавляет рынок мобильных процессоров в Китае
Сегодня, 12:20 0

MediaTek возглавляет рынок мобильных процессоров в Китае

Тайваньская компания MediaTek в настоящее время является самым крупным поставщиком мобильных процессоров для смартфонов в Китае. Она смогла обойти и HiSilicon, и Qualcomm. При этом суммарные поставки SoC в 2020 году по сравнению с 2019 годом сократились почти на

Видео