China-Review.com.ua » Новости » Захоче кожен українець: Київстар почне продавати номери з новим кодом

Захоче кожен українець: Київстар почне продавати номери з новим кодом

Поделиться:
22 мая, 2024
Автор: Admin2
1 258
0
Захоче кожен українець: Київстар почне продавати номери з новим кодом

Мобільні номери з кодом мережі 077, дозвіл на який отримав “Київстар”, з’являться у продажу наприкінці червня або в липні, повідомив президент компанії Олександр Комаров.

“Я думаю, що вони точно з’являться наприкінці червня або в липні“, – заявив Комаров в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Коли компанія подавала заявку на нову мережу призначення, вона була далека від критичної фази в НКРЗ. “Київстар” оперує п’ятьма мережевими кодами: 67, 68, 96, 97 і 98″, – зазначив Комаров.


Він нагадав, що коли “Київстар” переходив на нову білінгову систему, вони переносили до 40 мільйонів номерів, хоча станом на грудень 2023 року компанія обслуговувала майже 24 мільйони мобільних абонентів. “Цифра така велика, тому що ми не відключали номери, які певний час були неактивні”, – пояснив він.


Комаров також обговорив всеукраїнську ініціативу щодо уникнення відключення людей, які залишилися на окупованих територіях, яку планують реалізувати через регуляторне рішення.


“Наразі Нацкомісія обговорює проект рішення з нами та іншими операторами ринку електронних комунікацій. Скоріш за все, цим рішенням будуть встановлені конкретні часові рамки, наприклад, три-чотири роки. “Київстар” з власної ініціативи дотримується цього правила з початку повномасштабного вторгнення“, – сказав Комаров.

Комментарии

Новости Портала
Названы три лучших смартфона стоимостью до 5000 гривен
Вчера, 16:19 0

Названы три лучших смартфона стоимостью до 5000 гривен

Наша редакция составила подборку из трех лучших смартфонов, которые можно купить дешевле 5 тысяч гривен.

Названо три найкращі смартфони вартістю до 5000 гривень
Вчера, 16:18 0

Названо три найкращі смартфони вартістю до 5000 гривень

Наша редакція склала добірку з трьох найкращих смартфонів, які можна купити дешевше 5 тисяч гривень.

Видео