China-Review.com.ua » Новости » Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри

Поделиться:
18 мая, 2024
Автор: Admin2
1 054
0
Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри

Міністерство цифрової трансформації оприлюднило інструкцію про те, як оновити дані військового обліку в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) без відвідування ТЦК.

У зв’язку з набуттям чинності закону про мобілізацію українці віком від 18 до 60 років, які є військовозобов’язаними, мають 60 днів для оновлення своїх даних. Щоб уникнути довгих черг та швидко і зручно виконати вимоги закону, це можна зробити у ЦНАПі. Міністерство розробило електронний функціонал для ЦНАПів, щоб спростити процес та зменшити навантаження на військкомати.


Як це працює:

  • Відвідайте ЦНАП: зверніться до найближчого ЦНАПу з оновленою особистою інформацією.
  • Надайте та підтвердіть інформацію: Надайте свої дані адміністратору ЦНАПу, який внесе їх до електронної системи.
  • Автоматичне оновлення: інформація автоматично інтегрується до реєстру “Оберіг”.
  • Отримайте підтвердження: Ви отримаєте витяг з печаткою та підписом адміністратора ЦНАП, що підтверджує оновлення даних.


Навіть якщо ви не маєте військового квитка, роками не відвідували військкомат або не оновлювали свої дані в ЦНАПі, ви можете пройти цю процедуру. Це забезпечить дотримання закону та захистить вас від штрафів.


Міністерство цифрової трансформації навчило понад 8 300 адміністраторів ЦНАП працювати з новою електронною платформою за допомогою онлайн-тренінгів, інструкцій та відеопосібників.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео