China-Review.com.ua » Новости » Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює вже 18 травня: що він міститиме

Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює вже 18 травня: що він міститиме

Поделиться:
16 мая, 2024
Автор: Admin2
974
0
Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює вже 18 травня: що він міститиме

Про те, що в Україні працюють над створенням електронного кабінету військовозобов’язаного відомо вже дуже давно. Не було лише точної дати, коли саме система стане доступною для користування.

Раніше говорили, що е-кабінет запрацює влітку, потім, що це трапиться конкретно 17 червня. І ось, стало відомо, що система запрацює вже 18 травня — саме в той день, коли в силу вступає оновлений закон про мобілізацію.


Про це повідомили у Верховній Раді
Про те, що е-кабінет готовий та незабаром розпочне свою роботу розповів член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Вениславський. Він зазначив, що поки все працюватиме у тестовому режимі, адже це величезна інженерна програма, яку звісно ж потрібно випробувати на наявність різних багів.

Попередньо тестуватимуть е-кабінет протягом 30 днів і після цього він повноцінно запрацює.

«Будь-яка нова система потребує тестування для того, щоб, з одного боку, забезпечити максимальну безпеку персональних даних. А це питання національної безпеки. Тому в процесі експлуатації буде з’ясовано всі нюанси, буде вдосконалено кабінет», – зазначив Вениславський.


В електронному кабінеті військовозобов’язані в першу чергу зможуть оновити свої дані. Це мовляв досить зручно, адже не потрібно буде йти в ТЦК. Оновити дані зможуть й ті, хто перебуває закордоном. Їм привласнять QR-код.


«Будь-який громадянин України зможе оновити свої персональні дані. І вони будуть згенеровано, до речі, вже в цьому тестовому режимі… Після того, як громадянин України, який постійно проживає або тимчасово перебуває за кордоном, оновить свої персональні дані (а йдеться про дуже обмежену кількість персональних даних, а саме місце фактичного проживання, засіб комунікації та ставлення до військової служби), зможе отримати згенерований QR-код», – зазначив Веніславський.


Електронний кабінет створюється окремо на кожну особу, про яку було знайдено бодай якісь дані в одній з баз, до яких отримали доступ в ТЦК.

Комментарии

Новости Портала
Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
Вчера, 18:14 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Топ кращих планшетів на червень 2024 року
Вчера, 18:13 0

Топ кращих планшетів на червень 2024 року

Планшет – універсальний мультимедійний пристрій для інтернет-серфінгу, перегляду відео та ігор. Фахівці порталу TechRadar склали список найкращих планшетних ПК на червень цього року.

Видео