China-Review.com.ua » Новости » Після вимкнення 3G без мережі можуть залишитися і смартфони з 4G

Після вимкнення 3G без мережі можуть залишитися і смартфони з 4G

Поделиться:
17 мая, 2024
Автор: Admin2
1 322
0
Після вимкнення 3G без мережі можуть залишитися і смартфони з 4G

Австралійське управління зв’язку та засобів масової інформації (ACMA) попередило абонентів мобільних операторів, які користуються смартфонами з підтримкою 3G, про вимкнення цієї технології в країні. При цьому на деяких пристроях із підтримкою 4G зв’язок теж може зникнути.ACMA попередило, що за відключенням 3G послідує неминуче позбавлення абонентів можливості дзвонити, писати повідомлення і користуватися будь-якими функціями зв’язку. Провідні оператори Австралії, Telstra і Optus, оголосили про вимкнення 3G до кінця року, а Vodafone, відома в Австралії як TPG Telecom, уже завершила вимкнення 3G у своїх мережах.

Але втратити зв’язок можуть не тільки користувачі смартфонів з 3G, а й пристроїв, що підтримують 4G без функції VoLTE, які використовують для дзвінків 3G, також втратять зв’язок. І це може стати проблемою.


Так, Австралійська асоціація мобільного зв’язку (AMTA) повідомила, що краще не допускати до такого, оскільки вимкнення торкнеться не тільки смартфонів із 3G, а й планшетів, смарт-годинників, платіжних терміналів, медичних пристроїв і різних засобів екстреного реагування.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео