China-Review.com.ua » Новости » Samsung поставила хрест на трьох популярних смартфонах

Samsung поставила хрест на трьох популярних смартфонах

Поделиться:
06 мая, 2023
Автор: Admin2
1 854
0
Samsung поставила хрест на трьох популярних смартфонах

Оновлення безпеки припиняться для багатьох смартфонів і планшетів, випущених до квітня 2019 року, хоча деякі з них отримають фінальне оновлення програмного забезпечення до кінця року.

Компанія Samsung здобула визнання завдяки своїй широкій підтримці програмного забезпечення в різних цінових діапазонах на ринку смартфонів Android. Наразі їхні пристрої отримують оновлення безпеки протягом 5 років.
 
 
Період підтримки завершується
Тим не менш, тривалість підтримки для деяких бюджетних моделей обмежена 4 роками. Таким чином, сьогодні закінчується термін підтримки для наступних смартфонів:
 
  • Galaxy A10
  • Galaxy A20
  • Galaxy A40
Крім того, деякі планшети також втратять підтримку:
 
  • Galaxy Tab S5e
  • Galaxy Tab A 10.1
  • Galaxy Tab A зі стилусом S Pen
  • Galaxy Tab A 10.1
Всі ці пристрої були випущені до квітня 2019 року. Galaxy A10 і A40 отримали останнє оновлення безпеки в березні цього року, а Galaxy A20 отримає останнє оновлення в грудні.
 
Незважаючи на припинення оновлень безпеки, гаджети збережуть свою функціональність. Кожен пристрій працює на ОС Android 11, яка сумісна майже з усіма додатками з магазину Google Play.
 
Основними факторами, які можуть спонукати до оновлення цих пристроїв, є запас потужності та деградація акумулятора, хоча батареї можна замінити.
 
Оскільки 5G поки що недоступний для цих пристроїв, оновлення до нових моделей, що підтримують мережі наступного покоління, може бути не обов’язковим одразу.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео