China-Review.com.ua » Новости » Samsung поставила хрест на трьох популярних смартфонах

Samsung поставила хрест на трьох популярних смартфонах

Поделиться:
06 мая, 2023
Автор: Admin2
1 755
0
Samsung поставила хрест на трьох популярних смартфонах

Оновлення безпеки припиняться для багатьох смартфонів і планшетів, випущених до квітня 2019 року, хоча деякі з них отримають фінальне оновлення програмного забезпечення до кінця року.

Компанія Samsung здобула визнання завдяки своїй широкій підтримці програмного забезпечення в різних цінових діапазонах на ринку смартфонів Android. Наразі їхні пристрої отримують оновлення безпеки протягом 5 років.
 
 
Період підтримки завершується
Тим не менш, тривалість підтримки для деяких бюджетних моделей обмежена 4 роками. Таким чином, сьогодні закінчується термін підтримки для наступних смартфонів:
 
  • Galaxy A10
  • Galaxy A20
  • Galaxy A40
Крім того, деякі планшети також втратять підтримку:
 
  • Galaxy Tab S5e
  • Galaxy Tab A 10.1
  • Galaxy Tab A зі стилусом S Pen
  • Galaxy Tab A 10.1
Всі ці пристрої були випущені до квітня 2019 року. Galaxy A10 і A40 отримали останнє оновлення безпеки в березні цього року, а Galaxy A20 отримає останнє оновлення в грудні.
 
Незважаючи на припинення оновлень безпеки, гаджети збережуть свою функціональність. Кожен пристрій працює на ОС Android 11, яка сумісна майже з усіма додатками з магазину Google Play.
 
Основними факторами, які можуть спонукати до оновлення цих пристроїв, є запас потужності та деградація акумулятора, хоча батареї можна замінити.
 
Оскільки 5G поки що недоступний для цих пристроїв, оновлення до нових моделей, що підтримують мережі наступного покоління, може бути не обов’язковим одразу.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео