China-Review.com.ua » Новости » Стікери в Telegram стануть приносити гроші

Стікери в Telegram стануть приносити гроші

Поделиться:
21 апреля, 2024
Автор: Admin2
1 585
0
Стікери в Telegram стануть приносити гроші

Павло Дуров виступив на конференції Token 2049 у Дубаї й оголосив про майбутні зміни в Telegram.Найближчим часом у Telegram мають намір монетизувати стікери. Їхні творці отримуватимуть 95% прибутку, а продавати стікери можна буде у вигляді NFT (невзаємозамінних токенів). Водночас для авторів Telegram-каналів стануть доступні донати, з яких адміністрація братиме комісію в розмірі 30%.

Оголошена раніше монетизація каналів завдяки показу в них реклами запуститься вже 19 квітня. Автори отримуватимуть виплати в криптовалюті TON. Telegram платитиме користувачам 50% від заробленої в їхніх каналах суми.


Також Павло Дуров анонсував, що створювати Telegram-ботів стане легше, і для цього не знадобиться знання програмування. Крім того, месенджер почне просувати кросплатформні міні-додатки, що має зробити такий формат популярнішим і збільшити їхню аудиторію з 360 до 720 млн користувачів.

За підсумком виступу Дурова курс TON несподівано впав. До виходу засновника Telegram він перевищував $7, проте наприкінці склав $6,5.

Комментарии

Новости Портала
Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном
Вчера, 18:01 0

Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном

Сегодня наверняка уже нет человека, у которого не было бы смартфона. Это средство связи, источник развлечений, а для некоторых и рабочий инструмент. Однако далеко не каждый знает, что существуют оговорки по этому гаджету. Например, есть ряд вещей, которые нельзя

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном
Вчера, 18:00 0

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Сьогодні напевно вже немає людини у котрої не було б смартфона. Це засіб зв’язку, джерело розваг, а для декого й робочий інструмент. Проте далеко не кожен знає, що існують певні застереження стосовно цього гаджета. Наприклад, що є ряд речей, які не можна поміщати

Видео