China-Review.com.ua » Новости » Стікери в Telegram стануть приносити гроші своїм творцям

Стікери в Telegram стануть приносити гроші своїм творцям

Поделиться:
19 апреля, 2024
Автор: Admin2
1 404
0
Стікери в Telegram стануть приносити гроші своїм творцям

Павло Дуров виступив на конференції Token 2049 у Дубаї й оголосив про майбутні зміни в Telegram.

Найближчим часом у Telegram мають намір монетизувати стікери. Їхні творці отримуватимуть 95% прибутку, а продавати стікери можна буде у вигляді NFT (невзаємозамінних токенів). Водночас для авторів Telegram-каналів стануть доступні донати, з яких адміністрація братиме комісію в розмірі 30%.


Оголошена раніше монетизація каналів завдяки показу в них реклами запуститься вже 19 квітня. Автори отримуватимуть виплати в криптовалюті TON. Telegram платитиме користувачам 50% від заробленої в їхніх каналах суми.


Також Павло Дуров анонсував, що створювати Telegram-ботів стане легше, і для цього не знадобиться знання програмування. Крім того, месенджер почне просувати кросплатформні міні-додатки, що має зробити такий формат популярнішим і збільшити їхню аудиторію з 360 до 720 млн користувачів.


За підсумком виступу Дурова курс TON несподівано впав. До виходу засновника Telegram він перевищував $7, проте наприкінці склав $6,5.

Комментарии

Новости Портала
Клієнт ПриватБанку став “дропом” в очах банку через позичені гроші
Вчера, 19:00 0

Клієнт ПриватБанку став “дропом” в очах банку через позичені гроші

Одна з клієнток Привату днями поскаржилася на неправомірне блокування карти. У розділі коментарів на сайті Мінфіну вона описала свою ситуацію. За словами жінки, в певний момент вона просто виявила, що картка не працює й одразу звернулася до служби підтримки банку.

Російські удари по Україні: як відновлюється критична інфраструктура в умовах війни
Вчера, 17:00 0

Російські удари по Україні: як відновлюється критична інфраструктура в умовах війни

З початку війни Росія активно атакує критичну інфраструктуру України, намагаючись зламати економіку та оборону країни. Енергетичні об’єкти, транспортні вузли та водопостачання стали основними цілями. Однак Україна продовжує ефективно реагувати на ці загрози,

Видео