China-Review.com.ua » Новости » Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Поделиться:
12 апреля, 2024
Автор: Admin2
1 475
0
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Половина з них заходить у Telegram щодня. Згідно з дослідженням DataAI, месенджер посідає 6-те місце як за кількістю користувачів, так і за кількістю завантажень у світі.

Ба більше, у I кварталі 2024 року Telegram вийшов на позитивний грошовий потік і перебуває на шляху до отримання прибутку вже у 2024 році. Це зміцнює позиції месенджера як незалежної компанії, пріоритетом якої є користувачі.


“Засновуючи Telegram 12 років тому, ми вірили, що люди за своєю суттю розумні. Розумні люди завжди виберуть свободу і якість Telegram замість обмежень і посередності застарілих додатків. Здається, ми мали рацію”, – зазначив Павло Дуров.

“Ми завжди вірили у вас. Дякую, що ви теж вірите в нас”, – додав засновник Telegram.

Комментарии

Новости Портала
Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном
Вчера, 18:01 0

Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном

Сегодня наверняка уже нет человека, у которого не было бы смартфона. Это средство связи, источник развлечений, а для некоторых и рабочий инструмент. Однако далеко не каждый знает, что существуют оговорки по этому гаджету. Например, есть ряд вещей, которые нельзя

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном
Вчера, 18:00 0

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Сьогодні напевно вже немає людини у котрої не було б смартфона. Це засіб зв’язку, джерело розваг, а для декого й робочий інструмент. Проте далеко не кожен знає, що існують певні застереження стосовно цього гаджета. Наприклад, що є ряд речей, які не можна поміщати

Видео