China-Review.com.ua » Новости » Небезпечні месенджери для українців Viber і Telegram: у чому проблема

Небезпечні месенджери для українців Viber і Telegram: у чому проблема

Поделиться:
23 апреля, 2023
Автор: Admin2
2 162
0
Небезпечні месенджери для українців Viber і Telegram: у чому проблема

В такі складні часи надзвичайно важливо зберегти дані та інформацію в конфіденційності. Кирило Буданов - голова Міноборони  заявив, що Viber і Telegram загрожують безпеці українців.

 Тому що Viber це месенджер, який був створений для шпигунства. На рахунок Telegram, то він належить Павлу Дурову, росіянину.
 
Богданов також заявив, що питання по забороні Viber і Telegram повинно говоритися на державному рівні.
 
Звісно, генеральний директор Rakuten Viber не залишив без уваги цю новину.
 
«Ми будемо раді зустрітися з українськими офіційними особами, щоб більш детально обговорити та показати переваги безпеки і конфіденційності Viber», — заявили засновники програмного забезпечення.
 
Також в компанії Viber заявили, що підтримали Україну в складний час пожертвувавши 8,7 мільйона доларів та 500 генераторів.
 
Стосовно Telegram, то автором цього проєкту став Павло Дуров, засновник раніше популярної російської мережі «ВКонтакте». Месенджер має технологію шифрування листування MTProto

Комментарии

Новости Портала
В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників
Вчера, 20:51 0

В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників

Відтепер бронювання працівників різноманітних установ та підприємств в Україні можна буде здійснювати у цифровому форматі через додаток «Дія». Відповідну постанову вже схвалив Кабінет Міністрів.

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
14 июня, 2024 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Видео