China-Review.com.ua » Новости » На смартфонах Xiaomi почали блокувати Telegram

На смартфонах Xiaomi почали блокувати Telegram

Поделиться:
14 августа, 2023
Автор: Admin2
2 131
0
На смартфонах Xiaomi почали блокувати Telegram

Китайська компанія Xiaomi почала запобігати встановленню месенджера Telegram на своїх пристроях у Китаї через інтерфейс MIUI, повідомляє Bleeping Computer з посиланням на джерела в Telegram-каналі.

Повідомляється, що MIUI позначає Telegram як небезпечний додаток. При виявленні Telegram інтерфейс видає попередження: “Додаток не пройшов перевірку безпеки Xiaomi. Ця програма є шкідливою”, – йдеться у повідомленні.

Bleeping Computer підтверджує це на основі інформації від китайського мобільного розробника Хікарі Калікса, який підтвердив, що MIUI дійсно позначає Telegram і кілька інших додатків.


6 серпня Ірак оголосив, що обмежив доступ до Telegram на своїй території. Міністерство зв’язку країни обґрунтувало цей крок захистом персональних даних і національної безпеки своїх громадян, які, на думку міністерства, месенджер не дотримується.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео