China-Review.com.ua » Новости » Telegram встановив обмеження на кількість повідомлень у чатах

Telegram встановив обмеження на кількість повідомлень у чатах

Поделиться:
23 марта, 2023
Автор: Admin2
1 492
0
Telegram встановив обмеження на кількість повідомлень у чатах

Telegram, популярний додаток, має певні обмеження на кількість повідомлень, дозволених у чатах і розмовах. Коли ці ліміти перевищуються, програма автоматично видаляє найстаріші повідомлення, щоб звільнити місце для нових.

Керування сховищем повідомлень у Telegram
Користувачі мають доступ до двох окремих “скриньок” для зберігання повідомлень у додатку. Перша скринька призначена для групових чатів і розмов, де користувачі мають можливість відповідати. Друга скринька зарезервована для каналів, де користувачі не можуть відповідати.
 
 
Кожна скринька може вмістити приблизно 3 мільйони повідомлень, при цьому один канал або чат може вмістити максимум 1 мільйон повідомлень. Щоб визначити залишковий обсяг повідомлень, користувачі можуть вибрати “Пошук” в діалоговому меню і ввести “+” або “-“. Загальна кількість отриманих і відправлених повідомлень буде відображена над віртуальною клавіатурою.
 
 
Якщо кількість повідомлень далека від позначки в 1 мільйон, немає причин для занепокоєння. Telegram автоматично почне видаляти старі повідомлення в міру необхідності. Однак, якщо кількість повідомлень наближається до межі, користувачам варто подумати про використання функції архівування чату, щоб зберегти важливі розмови.
 
 
Що таке Telegram?
Telegram – це хмарний сервіс обміну миттєвими повідомленнями та голосового зв’язку через IP, пріоритетами якого є безпека та швидкість. Запущений у 2013 році, він набув популярності завдяки таким функціям, як наскрізне шифрування, самознищення повідомлень і підтримка великих групових чатів. Завдяки зручному інтерфейсу та увазі до конфіденційності, Telegram став платформою для обміну повідомленнями для мільйонів користувачів по всьому світу.

Комментарии

Новости Портала
Телевизоры серии Xiaomi TV A PRO начали продаваться в Украине: цена и характеристики
20 мая, 2024 0

Телевизоры серии Xiaomi TV A PRO начали продаваться в Украине: цена и характеристики

Новая серия телевизоров Хiaomi TV A PRO благодаря премиальному дизайну со сверхтонкой металлической рамкой и изящной подставкой выглядит стильно и отвечает всем современным потребностям требовательного зрителя.

В Польше запустят приложение, которое будет автоматически проверять перемещение украинцев
20 мая, 2024 0

В Польше запустят приложение, которое будет автоматически проверять перемещение украинцев

Польша планирует ввести новую систему мониторинга пребывания украинцев и мгновенно приостанавливать выплаты выезжающим из страны, сообщил заместитель министра внутренних дел Польши Мацей Дущик.

Видео