China-Review.com.ua » Новости » Telegram встановив обмеження на кількість повідомлень у чатах

Telegram встановив обмеження на кількість повідомлень у чатах

Поделиться:
23 марта, 2023
Автор: Admin2
1 523
0
Telegram встановив обмеження на кількість повідомлень у чатах

Telegram, популярний додаток, має певні обмеження на кількість повідомлень, дозволених у чатах і розмовах. Коли ці ліміти перевищуються, програма автоматично видаляє найстаріші повідомлення, щоб звільнити місце для нових.

Керування сховищем повідомлень у Telegram
Користувачі мають доступ до двох окремих “скриньок” для зберігання повідомлень у додатку. Перша скринька призначена для групових чатів і розмов, де користувачі мають можливість відповідати. Друга скринька зарезервована для каналів, де користувачі не можуть відповідати.
 
 
Кожна скринька може вмістити приблизно 3 мільйони повідомлень, при цьому один канал або чат може вмістити максимум 1 мільйон повідомлень. Щоб визначити залишковий обсяг повідомлень, користувачі можуть вибрати “Пошук” в діалоговому меню і ввести “+” або “-“. Загальна кількість отриманих і відправлених повідомлень буде відображена над віртуальною клавіатурою.
 
 
Якщо кількість повідомлень далека від позначки в 1 мільйон, немає причин для занепокоєння. Telegram автоматично почне видаляти старі повідомлення в міру необхідності. Однак, якщо кількість повідомлень наближається до межі, користувачам варто подумати про використання функції архівування чату, щоб зберегти важливі розмови.
 
 
Що таке Telegram?
Telegram – це хмарний сервіс обміну миттєвими повідомленнями та голосового зв’язку через IP, пріоритетами якого є безпека та швидкість. Запущений у 2013 році, він набув популярності завдяки таким функціям, як наскрізне шифрування, самознищення повідомлень і підтримка великих групових чатів. Завдяки зручному інтерфейсу та увазі до конфіденційності, Telegram став платформою для обміну повідомленнями для мільйонів користувачів по всьому світу.

Комментарии

Новости Портала
Стало известно, как рабочий стол компьютера влияет на его производительность и скорость работы.
Вчера, 19:00 0

Стало известно, как рабочий стол компьютера влияет на его производительность и скорость работы.

Множество владельцев ноутбуков или стационарных компьютеров жалуются на то, что устройство слишком медленно работает. Зависает, глючит, долго загружает нужные приложения, долго включается и перезагружается.

Стало відомо, як “робочий стіл” комп’ютера впливає на його продуктивність та швидкість роботи
Вчера, 19:00 0

Стало відомо, як “робочий стіл” комп’ютера впливає на його продуктивність та швидкість роботи

Безліч власників ноутбуків, чи стаціонарних комп’ютерів скаржаться на те, що пристрій надто повільно працює. Зависає, глючить, довго завантажує потрібні програми, довго вмикається й перезавантажується.

Видео