China-Review.com.ua » Новости » TikTok 18 плюс, як увімкнути: покрокова інструкція

TikTok 18 плюс, як увімкнути: покрокова інструкція

Поделиться:
26 февраля, 2024
Автор: Admin2
2 643
0
TikTok 18 плюс, як увімкнути: покрокова інструкція

TikTok – це соціальна мережа та сервіс, який швидко завоював популярність у всьому світі. Він був запущений у 2016 році і з тих пір став одним із найпопулярніших додатків для створення та перегляду коротких відео.

Основна особливість TikTok полягає в тому, що дозволяє користувачам створювати короткі відеоролики тривалістю до 60 секунд. Ці відео можуть бути як музичними кліпами, так і просто цікавими або цікавими моментами з життя. TikTok став популярним завдяки своїй простоті використання та можливості швидкого створення контенту. Користувачі можуть легко додавати ефекти, фільтри та музику до своїх відео, що робить процес створення контенту дуже цікавим. Крім того, TikTok має величезну аудиторію користувачів у всьому світі. У 2019 році кількість активних користувачів досягла 500 мільйонів людей на місяць. Це робить його однією з найпопулярніших соціальних мереж у світі. 


Як же переглядати ролики 18+ у Tiktok? Платформа проводить дуже жорстку систему модерації контенту, тому будь-які відео з оголеними частинами тіла, мілітаристським характером, закликами до насильства або пов'язані з наркотиками миттєво блокуються. Єдиний спосіб знайти натяк на відверті відео, це спробувати в пошуку тегів знайти речі, що вас цікавлять, наприклад #груди або #фігура. Непристойні теги заборонені для використання.

Комментарии

Новости Портала
Українцям нагадують про нові правила оплати за електроенергію: що треба знати?
Сегодня, 22:37 0

Українцям нагадують про нові правила оплати за електроенергію: що треба знати?

З червня тариф на електроенергію суттєво зріс. Тепер споживачі платять по 4,32 гривні за кВт/годину незалежно від того, скільки електроенергії було використано протягом місяця.

Действовать нужно немедленно: ПФУ сделал важное заявление, касающееся всех пенсионеров
Сегодня, 22:35 0

Действовать нужно немедленно: ПФУ сделал важное заявление, касающееся всех пенсионеров

В Украине лицо, выходящее на заслуженный отдых и оформляющее пенсию, может оформить и так называемое пенсионное удостоверение. Это важный документ, который теперь можно иметь в обычном пластиковом формате или в электронном — в приложении “Дия”.

Видео