China-Review.com.ua » Новости » TikTok 18 плюс, як увімкнути: покрокова інструкція

TikTok 18 плюс, як увімкнути: покрокова інструкція

Поделиться:
26 февраля, 2024
Автор: Admin2
2 190
0
TikTok 18 плюс, як увімкнути: покрокова інструкція

TikTok – це соціальна мережа та сервіс, який швидко завоював популярність у всьому світі. Він був запущений у 2016 році і з тих пір став одним із найпопулярніших додатків для створення та перегляду коротких відео.

Основна особливість TikTok полягає в тому, що дозволяє користувачам створювати короткі відеоролики тривалістю до 60 секунд. Ці відео можуть бути як музичними кліпами, так і просто цікавими або цікавими моментами з життя. TikTok став популярним завдяки своїй простоті використання та можливості швидкого створення контенту. Користувачі можуть легко додавати ефекти, фільтри та музику до своїх відео, що робить процес створення контенту дуже цікавим. Крім того, TikTok має величезну аудиторію користувачів у всьому світі. У 2019 році кількість активних користувачів досягла 500 мільйонів людей на місяць. Це робить його однією з найпопулярніших соціальних мереж у світі. 


Як же переглядати ролики 18+ у Tiktok? Платформа проводить дуже жорстку систему модерації контенту, тому будь-які відео з оголеними частинами тіла, мілітаристським характером, закликами до насильства або пов'язані з наркотиками миттєво блокуються. Єдиний спосіб знайти натяк на відверті відео, це спробувати в пошуку тегів знайти речі, що вас цікавлять, наприклад #груди або #фігура. Непристойні теги заборонені для використання.

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео