China-Review.com.ua » Новости » Windows 11 відмовиться від старих процесорів: подробиці

Windows 11 відмовиться від старих процесорів: подробиці

Поделиться:
16 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 699
0
Windows 11 відмовиться від старих процесорів: подробиці

Прогрес змушує все більше користувачів персональних комп’ютерів дивитися в бік оновлення операційної системи. Як мінімум через необхідність користуватися сучасним інтернетом. Проте виробник в лиці Microsoft не прагне зробити новітню Windows 11 доступнішою. Про це свідчать нещодавні новини.

Не так давно в мережі з’явилася інформація про те, що в новій тестовій версії Windows 11 знайшли цікаві зміни. Згідно з наявними відомостями, версія 24H2 не буде підтримувати деяку кількість застарілих процесорів, які не вміють працювати з інструкцією POPCNT.


Засмучуватися завчасно, втім, не варто. Річ у тім, що з шуканою інструкцією знайомі навіть доволі давні камені. Серед них, наприклад, є представники першого покоління Intel Core на сокеті LGA 1366. Відповідно, запустити Windows 11 через процесор не зможуть тільки власники по-справжньому старих рішень, для яких новітня ОС Microsoft і без того не найкращий вибір.


Для самої Microsoft такий хід цілком закономірний. Компанія свідомо скорочує число можливих користувачів системи ще з часів анонсу Windows 11. Зокрема, необхідністю мати на борту комп’ютера модуль TPM 2.0. Користувачі досить скоро навчилися обходити обмеження, однак у випадку з новим апдейтом поки незрозуміло, чи вийде знайти рішення.

Комментарии

Новости Портала
Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном
Вчера, 18:01 0

Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном

Сегодня наверняка уже нет человека, у которого не было бы смартфона. Это средство связи, источник развлечений, а для некоторых и рабочий инструмент. Однако далеко не каждый знает, что существуют оговорки по этому гаджету. Например, есть ряд вещей, которые нельзя

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном
Вчера, 18:00 0

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Сьогодні напевно вже немає людини у котрої не було б смартфона. Це засіб зв’язку, джерело розваг, а для декого й робочий інструмент. Проте далеко не кожен знає, що існують певні застереження стосовно цього гаджета. Наприклад, що є ряд речей, які не можна поміщати

Видео