China-Review.com.ua » Новости » Переустановку Windows 11 спростили

Переустановку Windows 11 спростили

Поделиться:
15 июля, 2023
Автор: Admin2
2 157
0
Переустановку Windows 11 спростили

Переустановку операційної системи Windows 11 спростили, Microsoft дозволила запускати процес відновлення з Центру оновлення Windows. Про це повідомляє Neowin .

Вперше можливість помітили у тестовій збірці Windows 11 під номером 25905. Microsoft не анонсувала нову функцію офіційно.

Відновлення ОС через «Центр оновлення Windows» дозволить завантажити останню доступну версію Windows 11 і встановити її поверх поточної версії зі збереженням встановлених програм, ігор та налаштувань.


За даними порталу, після переустановки ОС за допомогою нової функції користувач отримає «відносно чисту операційну систему» ​​без будь-яких програмних помилок. При цьому власнику комп’ютера не потрібно видаляти дані для встановлення.


Для використання можливості потрібно перейти до «Налаштування відновлення системи» та натиснути кнопку «Переустановити зараз». Потім у Центрі оновлення Windows будуть представлені варіанти ОС. Весь подальший процес повторює класичну установку операційної системи.

Комментарии

Новости Портала
Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном
Вчера, 18:01 0

Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном

Сегодня наверняка уже нет человека, у которого не было бы смартфона. Это средство связи, источник развлечений, а для некоторых и рабочий инструмент. Однако далеко не каждый знает, что существуют оговорки по этому гаджету. Например, есть ряд вещей, которые нельзя

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном
Вчера, 18:00 0

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Сьогодні напевно вже немає людини у котрої не було б смартфона. Це засіб зв’язку, джерело розваг, а для декого й робочий інструмент. Проте далеко не кожен знає, що існують певні застереження стосовно цього гаджета. Наприклад, що є ряд речей, які не можна поміщати

Видео