China-Review.com.ua » Новости » У Windows 11 з’явилася нова функція

У Windows 11 з’явилася нова функція

Поделиться:
16 июня, 2023
Автор: Admin2
1 796
0
У Windows 11 з’явилася нова функція

Американська корпорація Microsoft у попередній збірці операційної системи Windows 11 під номером 23481 додала нову функцію — сенсорний простір на екрані для введення рукописного тексту у всі поля, що редагуються. Про це повідомляється в офіційному блозі техногіганта.

Зазначається, що поки що можливість доступна учасникам програми Windows Insider, які зареєструвалися для отримання попередніх збірок ОС.

Спочатку функція перетворення рукописного тексту працювала лише у певних програмах, таких як OneNote. Також найчастіше було необхідно включати окреме спеціальне вікно для розпізнавання рукописного тексту.


Завдяки новій функції користувачі зможуть залишати рукописні нотатки у будь-якому полі, де підтримується введення тексту. У Microsoft запевнили, що розробники також покращили технологію розпізнавання рукописного тексту.

При цьому для включення та редагування написаного в сенсорному просторі не потрібно заходити до налаштувань, достатньо налаштувати ці команди під певні жести пальцями на екрані.


Також у новій версії Windows 11 з’явився віджет “Фокусування”, за допомогою якого користувачі зможуть налаштовувати та включати часові проміжки з метою допомогти собі зосередитись на виконанні одного завдання.

Комментарии

Новости Портала
Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram
Вчера, 18:21 0

Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram

Мошенники придумали новый способ кражи аккаунтов украинцев в Telegram. Злоумышленники пишут пользователям от имени службы поддержки.

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram
Вчера, 18:21 0

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки акаунтів українців у Telegram. Зловмисники пишуть користувачам від імені служби підтримки.

Видео