China-Review.com.ua » Новости » У Windows 11 з’явилася нова функція

У Windows 11 з’явилася нова функція

Поделиться:
16 июня, 2023
Автор: Admin2
1 819
0
У Windows 11 з’явилася нова функція

Американська корпорація Microsoft у попередній збірці операційної системи Windows 11 під номером 23481 додала нову функцію — сенсорний простір на екрані для введення рукописного тексту у всі поля, що редагуються. Про це повідомляється в офіційному блозі техногіганта.

Зазначається, що поки що можливість доступна учасникам програми Windows Insider, які зареєструвалися для отримання попередніх збірок ОС.

Спочатку функція перетворення рукописного тексту працювала лише у певних програмах, таких як OneNote. Також найчастіше було необхідно включати окреме спеціальне вікно для розпізнавання рукописного тексту.


Завдяки новій функції користувачі зможуть залишати рукописні нотатки у будь-якому полі, де підтримується введення тексту. У Microsoft запевнили, що розробники також покращили технологію розпізнавання рукописного тексту.

При цьому для включення та редагування написаного в сенсорному просторі не потрібно заходити до налаштувань, достатньо налаштувати ці команди під певні жести пальцями на екрані.


Також у новій версії Windows 11 з’явився віджет “Фокусування”, за допомогою якого користувачі зможуть налаштовувати та включати часові проміжки з метою допомогти собі зосередитись на виконанні одного завдання.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео