China-Review.com.ua » Новости » YouTube буде працювати в Росії повільніше в 2024 році

YouTube буде працювати в Росії повільніше в 2024 році

Поделиться:
07 декабря, 2023
Автор: Admin2
1 115
0
YouTube буде працювати в Росії повільніше в 2024 році

Росіяни з кінця 2022 року могли помітити сповільнену роботу YouTube – ролики завантажувалися повільніше, а обкладинки для відео могли і зовсім не відображатися. Причина одна – після введення санкцій Google втратила право постачати серверне обладнання в Росію. Тим часом користувацький трафік тільки зростає.

За рік нині діючі сервери Google в Росії застаріли і частково вийшли з ладу (до санкцій працювало 700 серверів, зараз – 450). Експерти з компанії “ВимпелКом” (власник “Білайну”) очікують, що через деградацію серверів у Росії може постраждати швидкість YouTube.

Уповільнення буде відчуватися вже на початку 2024 року. Спочатку його відчують жителі регіонів – там інтернет повільніший апріорі. Трохи пізніше з повільним завантаженням відео зіткнуться жителі Москви і Санкт-Петербурга.


Найпомітніше швидкість завантаження знизиться під час перегляду коротких вертикальних роликів YouTube Shorts, оскільки для роботи цього розділу швидкість інтернету критична. Також можуть виникнути проблеми з прямими ефірами, 4K- і FullHD-роликами. Обкладинки відео, найімовірніше, за такого сценарію завантажуватися взагалі не будуть.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео