China-Review.com.ua » Новости » YouTube почав повільніше працювати в деяких браузерах

YouTube почав повільніше працювати в деяких браузерах

Поделиться:
23 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 142
0
YouTube почав повільніше працювати в деяких браузерах

Користувачі YouTube стали відчувати труднощі із завантаженням відео в деяких браузерах, повідомляє портал gHacks. Судячи з відгуків постраждалих, проблема зачіпає тих, хто використовує браузери Firefox, Vivaldi, Opera та інші.

Згідно з джерелом, під час відкриття відео з YouTube на цих браузерах користувачі впродовж кількох секунд спостерігають чорний екран, перш ніж прогружається сторінка і програється контент. Однак ця проблема проявляється не у всіх користувачів.


Причини затримки поки невідомі, але існують деякі способи обійти її. Наприклад, можна спробувати відкрити YouTube у режимі “Інкогніто” або переглядати відео на мобільному пристрої. Також користувачам рекомендують змінити параметр User-Agent, який ідентифікує браузер.


Передбачається, що так YouTube бореться з користувачами, у браузери яких вбудовано блокувальники реклами. Для цього Google навмисно внесла в код спеціальний рядок, який уповільнює завантаження сторінки на 5 секунд.

Компанія Google, власник YouTube, поки що ніяк не коментувала цю ситуацію.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео