China-Review.com.ua » Новости » YouTube почав повільніше працювати в деяких браузерах

YouTube почав повільніше працювати в деяких браузерах

Поделиться:
23 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 200
0
YouTube почав повільніше працювати в деяких браузерах

Користувачі YouTube стали відчувати труднощі із завантаженням відео в деяких браузерах, повідомляє портал gHacks. Судячи з відгуків постраждалих, проблема зачіпає тих, хто використовує браузери Firefox, Vivaldi, Opera та інші.

Згідно з джерелом, під час відкриття відео з YouTube на цих браузерах користувачі впродовж кількох секунд спостерігають чорний екран, перш ніж прогружається сторінка і програється контент. Однак ця проблема проявляється не у всіх користувачів.


Причини затримки поки невідомі, але існують деякі способи обійти її. Наприклад, можна спробувати відкрити YouTube у режимі “Інкогніто” або переглядати відео на мобільному пристрої. Також користувачам рекомендують змінити параметр User-Agent, який ідентифікує браузер.


Передбачається, що так YouTube бореться з користувачами, у браузери яких вбудовано блокувальники реклами. Для цього Google навмисно внесла в код спеціальний рядок, який уповільнює завантаження сторінки на 5 секунд.

Компанія Google, власник YouTube, поки що ніяк не коментувала цю ситуацію.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео