China-Review.com.ua » Новости » В Україні порахували число студентів, яких за 3 місяці можна інтегрувати в ЗСУ

В Україні порахували число студентів, яких за 3 місяці можна інтегрувати в ЗСУ

Поделиться:
07 декабря, 2023
Автор: Admin2
1 010
0
В Україні порахували число студентів, яких за 3 місяці можна інтегрувати в ЗСУ

Потенційний призов поліцейських та студентів, які здобувають другу вищу освіту, до лав Збройних сил обговорюється як стратегія поповнення військових рядів, зокрема, для зміцнення командного складу. Євген Дикий, колишній командир роти батальйону “Айдар”, поділився своїми міркуваннями в ефірі телеканалу “Апостроф”.

Дикий припускає, що якби відстрочка для отримання другої вищої освіти була скасована, це дозволило б призвати в армію близько 80 000 осіб. Він пропонує швидко підготувати цих новобранців на інтенсивних тримісячних курсах для підготовки молодших лейтенантів, створивши таким чином міцну базу командирів відділень і взводів.


Крім того, Дикий звертає увагу на нинішню чисельність поліції у воєнний час, вважаючи, що утримання 250 000 поліцейських є надмірним. Він виступає за скорочення квоти на 50 000 поліцейських, припускаючи, що ресурси можуть бути більш ефективно використані у військовому контексті.


Дикий також вказує на потенціал інтеграції офіцерів Державного бюро розслідувань (ДБР), Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та фіскальної поліції до складу Збройних сил. Він підкреслює, що ці офіцери добре підходять для військової служби завдяки регулярним медичним оглядам, фізичній підготовці та навичкам поводження зі зброєю. Їх залучення до армії могло б дати значний поштовх збройним силам, використовуючи їхні навички та підготовку.


Ці рекомендації з’явилися в той час, коли Україна розглядає зміни до свого мобілізаційного законодавства, а Верховна Рада готує різні поправки. Погляди Дикого відображають ширшу дискусію про оптимізацію людських ресурсів у контексті національної оборони, наголошуючи на потребі в добре підготовлених і кваліфікованих людях на керівних посадах у збройних силах.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео