China-Review.com.ua » Новости » Українцям виплатять грошову допомогу на сплату комуналки зимою: як і куди звертатися

Українцям виплатять грошову допомогу на сплату комуналки зимою: як і куди звертатися

Поделиться:
25 октября, 2023
Автор: Admin2
1 133
0
Українцям виплатять грошову допомогу на сплату комуналки зимою: як і куди звертатися

Частина українців може отримати грошову допомогу на проходження опалювального сезону. Щоб оформити житлову субсидію потрібно звернутися до Пенсійного фонду України.

Про можливість отримання грошової допомоги нагадують вже не вперше. Подати заявку на отримання субсидії можна кількома способами.


Найбільш зручний спосіб для більшості українців — подання документів через вебпортал електронних послуг, мобільний додаток Пенсійного фонду України або через портал Дія. В такому разі отримувачу субсидії не потрібно буде особисто відвідувати сервісний центр Пенсійного фонду України, витрачаючи на це час.


Зважаючи на той факт, що призначенням субсидії тепер займається Пенсійний фонд України, то кожен може звернутися з проханням призначити житлову субсидію до найближчого сервісного центру Пенсійного фонду України. Такий варіант підійде людям похилого віку, яким потрібна консультація експерта та допомога працівників Пенсійного фонду.


Також подати заяву можна через особисте звернення до вповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центрів надання адміністративних послуг.


Також звернення до Пенсійного фонду України можна відправити поштою. Це один із варіантів віддаленої форми звернення.

Нагадаємо, що субсидію на оплату комуналки можуть отримати всі громадяни, які того потребують. Також різноманітні види грошової допомоги можна отримати і від міжнародних організацій, наприклад, недавно стало відомо, що Організація Об’єднаних Націй тепер буде виплачувати грошову допомогу у розмірі 3 600 гривень, замість 2 200 гривень. Українські родини можуть також претендувати на додаткові виплати коштів для підготовки до зими. Варто регулярно моніторити новини, а краще офіційні сайти організацій, що надають грошову чи матеріальну допомогу українцям. Зазначимо, що уряд України продовжує виплачувати по дві тисячі гривень на дорослого та три тисячі на дитину та осіб з обмеженими можливостями для українців зі статусом ВПО.

Комментарии

Новости Портала
Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram
Вчера, 18:21 0

Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram

Мошенники придумали новый способ кражи аккаунтов украинцев в Telegram. Злоумышленники пишут пользователям от имени службы поддержки.

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram
Вчера, 18:21 0

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки акаунтів українців у Telegram. Зловмисники пишуть користувачам від імені служби підтримки.

Видео