China-Review.com.ua » Новости » Нова тема Coffee для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Нова тема Coffee для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Поделиться:
23 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 474
0
Нова тема Coffee для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Сьогодні я хочу продемонструвати вам нову роботу дизайнера Fatih, яка адаптована для двох режимів встановлення. Тема проста і в основному робить акцент на шторку та центр управління. Але це ще не все, у тему вбудована прикольна завантажувальна анімація і добре, що цього разу без звуку).

Екран блокування лаконічний і доступу до програм немає. Повідомлення відображаються коректно. Як я вже писала вище в темі, класна беззвукова завантажувальна анімація, а також і анімація вимикання.


Віджет на робочому столі відкриває погоду та годинник. Під датою є рядок із смайликами і що вона означає не знаю. Мабуть, якесь мусульманське свято чи щось ще.


У панелі повідомлень відмінні підкладки і причому у різних режимах вони різні - у світлому світлі, у темному темні, виглядає чудово. Для тих, що використовують шторку в згорнутій 5, в розгорнутій 4 ярлики в рядах. У центрі управління також прикольні тоггли і тайли і в колірному рішенні і трохи пузаті.


Тест на RN 11 PRO 5G, RN 10 PRO, MIUI 14/13, ANDROID 13/12. Скрізь чудово встановилася. Дивимося колажі та ділимося своїми враженнями:

 

 


Тема доступна у глобальних регіонах. Після застосування рекомендується перезавантажити пристрій.
Завантажити

Більше цікавої інформація в телеграм.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео