China-Review.com.ua » Новости » Нова тема Coffee для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Нова тема Coffee для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Поделиться:
23 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 395
0
Нова тема Coffee для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Сьогодні я хочу продемонструвати вам нову роботу дизайнера Fatih, яка адаптована для двох режимів встановлення. Тема проста і в основному робить акцент на шторку та центр управління. Але це ще не все, у тему вбудована прикольна завантажувальна анімація і добре, що цього разу без звуку).

Екран блокування лаконічний і доступу до програм немає. Повідомлення відображаються коректно. Як я вже писала вище в темі, класна беззвукова завантажувальна анімація, а також і анімація вимикання.


Віджет на робочому столі відкриває погоду та годинник. Під датою є рядок із смайликами і що вона означає не знаю. Мабуть, якесь мусульманське свято чи щось ще.


У панелі повідомлень відмінні підкладки і причому у різних режимах вони різні - у світлому світлі, у темному темні, виглядає чудово. Для тих, що використовують шторку в згорнутій 5, в розгорнутій 4 ярлики в рядах. У центрі управління також прикольні тоггли і тайли і в колірному рішенні і трохи пузаті.


Тест на RN 11 PRO 5G, RN 10 PRO, MIUI 14/13, ANDROID 13/12. Скрізь чудово встановилася. Дивимося колажі та ділимося своїми враженнями:

 

 


Тема доступна у глобальних регіонах. Після застосування рекомендується перезавантажити пристрій.
Завантажити

Більше цікавої інформація в телеграм.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео