China-Review.com.ua » Новости » Нова тема Blue Mist для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Нова тема Blue Mist для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Поделиться:
11 октября, 2023
Автор: Admin2
1 362
0
Нова тема Blue Mist для MIUI 14 приємно здивувала фанатів Xiaomi

Сьогодні я хочу представити вам нову роботу дизайнера Goodbye. Тема розроблена для світлого режиму, дуже повітряна та приємна візуально, і думаю, що для любителів світлих тем якраз те, що потрібно.

Анімований екран блокування. Доступна камера та в лівому кутку кнопка зміни меню екрана. У меню є інформація про поточний заряд батареї, календар та програми швидкого доступу. Всі кнопки працюють на тап і відкривають вибрані програми після введення пароля.


Віджет на робочому столі відкриває погоду та годинник. Пак симпатичні іконки, багато з яких на світлому фоні. Сітка робочого столу 4*6, 5*6. Кількість колонок у папках звичайна. У центрі керування та шторці тоглы та тайли змінені у кольоровому рішенні. На панелі повідомлень повідомлення на окремих підкладках.


Для тих, що використовують шторку в згорнутій 5, в розгорнутій 4 ярлики в рядах. У дзвонилці англійський номеронабирач. Фото вихідного дзвінка звичайне. Аватари в повідомленнях/контактах і дзвонилке зелененькі.

Тест на RN 11 PRO 5G, MIUI 14, ANDROID 13. Застосувалась відмінно і виглядає також відмінно. Для власників дзвонилки від Гугла нагадаю, що темами вони не змінюються.


Дивимося колажі та ділимося своїми враженнями:

 


Тема доступна у глобальних регіонах. Після застосування рекомендується перезавантажити пристрій.
Завантажити

Комментарии

Новости Портала
Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram
Вчера, 18:21 0

Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram

Мошенники придумали новый способ кражи аккаунтов украинцев в Telegram. Злоумышленники пишут пользователям от имени службы поддержки.

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram
Вчера, 18:21 0

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки акаунтів українців у Telegram. Зловмисники пишуть користувачам від імені служби підтримки.

Видео