China-Review.com.ua » Новости » В ПриватБанку розповіли яку техніку українці купують в розстрочку найчастіше

В ПриватБанку розповіли яку техніку українці купують в розстрочку найчастіше

Поделиться:
18 сентября, 2023
Автор: Admin2
1 599
0
В ПриватБанку розповіли яку техніку українці купують в розстрочку найчастіше

В одному з найпопулярніших банків країни — ПриватБанку розповіли, які товари найчастіше українців купують в розстрочку.

Відомо, що середня вартість товарів, які купують за програмою розстрочки, складає трохи більш ніж 13 тисяч гривень.

Кожного місяця клієнти ПриватБанку щомісяця купують в розстрочку товари на 1,6 мільярда гривень. Приблизно чверть з них оформляють для покупки смартфонів. Про це розповіли в пресслужбі ПриватБанку.


За словами Сергія Макаренка, керівника Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку, середня вартість товарів, які купують за програмами розстрочки, складає трохи більш як 13 тисяч гривень. А загальна сума кредитів за програмами банку “Оплата частинами“ та “Миттєва розстрочка” складає майже 1,6 мільярда гривень.


Майже 23% користувачів послуги онлайн кредитування ПриватБанку оформляють розстрочку на покупки смартфонів, близько 9% на придбання ноутбуків та іншої електроніки та комп’ютерної техніки та близько 6% на покупку великої побутової техніки.

Зазначимо, що оформити розстрочку можна на сайтах та в магазинах всіх великих українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших видів товарів.


Також варто додати, що днями в ПриватБанку повідомили про те, що вони можуть списувати 50% від надходжень на картку. Таке відбувається у тому разі, коли в клієнта є заборгованість на кредитній картці. В такому разі зі всіх надходжень буде списуватися 50% від надходжень допоки кредит не буде погашено.


А ще, найближчим часом в Україні можуть відновити плаваючий курс долара. Точної дати, коли це станеться, не називають, але якщо ситуація буде й надалі стабільною, то обмеження скасують. Водночас це може потягнути за собою суттєве здорожчання товарів та послуг. Хоча малоймовірно, що долар коштуватиме дорожче 40-42 гривень за долар. Саме такий курс закладено регулятором на наступний рік.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео