China-Review.com.ua » Новости » Лінійка Xiaomi 14 отримає просунуту камеру з оптичним зумом

Лінійка Xiaomi 14 отримає просунуту камеру з оптичним зумом

Поделиться:
09 июня, 2023
Автор: Admin2
1 438
0
Лінійка Xiaomi 14 отримає просунуту камеру з оптичним зумом

Вихід базової моделі Xiaomi 13 у Китаї відбувся наприкінці минулого року. Таким чином ми не маємо права чекати на презентацію Xiaomi 14 до листопада або грудня 2023 року.

 Проте деякі подробиці щодо наступного флагманського смартфона вже потрапили до мережі. Цікавим витоком може похвалитися авторитетний китайський ресурс Digital Chat Station, який розповів про камеру Xiaomi 14. Якщо інформація інсайдера підтвердиться, то базова модель Xiaomi 14 отримає телефото об'єктив з 3.9X оптичним збільшенням і з фокусною відстанню 90мм, а більш просунута версія смартфона буде оснащуватися 5-кратним оптичним зумом з фокусною відстанню від 115мм.


Джерело не повідомляє про конкретну модель сенсора або про додаткові характеристики камери. Втім, з великою ймовірністю, ми маємо право розраховувати на використання 1-дюймового датчика Sony IMX 989. Вся справа в тому, що базова модель наступного покоління зазвичай отримує модуль, який використовувався в минулій версії Ultra. Ще однією фішкою стане використання швидкісної зарядки потужністю 120 Вт, а також бездротової швидкісної зарядки на 50 Вт. У плані вибору процесора особливих варіантів немає, Xiaomi вважає за краще використовувати нові рішення від Qualcomm, тому Xiaomi 14 буде побудований на чіпі Snapdragon 8 Gen 3.

Комментарии

Новости Портала
В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників
Вчера, 20:51 0

В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників

Відтепер бронювання працівників різноманітних установ та підприємств в Україні можна буде здійснювати у цифровому форматі через додаток «Дія». Відповідну постанову вже схвалив Кабінет Міністрів.

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
14 июня, 2024 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Видео