China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi починає внутрішнє тестування Android 14

Xiaomi починає внутрішнє тестування Android 14

Поделиться:
02 мая, 2023
Автор: Admin2
1 385
0
Xiaomi починає внутрішнє тестування Android 14

Наступна версія мобільної операційної системи Android 14 знаходиться на стадії розробки. Очікується, що презентація цього продукту відбудеться у рамках великої конференції розробників Google I/O 2023, яка відбудеться у травні в Каліфорнії.

 Разом з тим, вихід фінальної версії операційної системи та оновлення поточних смартфонів до Android 14 пройде лише у третьому кварталі 2023 року, ймовірно, у вересні. Але як це зазвичай і буває, великі виробники та розробники, які співпрацюють з Google, одержують бета-версії ОС заздалегідь, з метою адаптувати власні графічні інтерфейси під можливості та вимоги нових версій Android.
 
 
 
Китайські інсайдери вчора опублікували інформацію, що Xiaomi вже отримала тестові збірки Andorid 14 та веде активне тестування цієї версії ОС на своїх пристроях. Користувачі отримають велику кількість змін, які пов'язані з підвищенням безпеки, оптимізацією під пристрої, що згинаються, буде перероблено центр повідомлень. Традиційними фішками нової версії ОС стануть підвищення продуктивності та стабільності роботи системи за нижчого енергоспоживання. На першому етапі до тесту залучаються лише внутрішні сили Xiaomi, серед пристроїв для обкатки Android вибрані Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi Pad 6 та Xiaomi Pad 6 Pro. Фінальні збірки MIUI 14 на базі Android 14 ми побачимо восени відразу після релізу Android 14 на смартфонах Google Pixel.

Комментарии

Новости Портала
Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram
Вчера, 18:21 0

Украинцев предупредили о мошенничестве от имени поддержки Telegram

Мошенники придумали новый способ кражи аккаунтов украинцев в Telegram. Злоумышленники пишут пользователям от имени службы поддержки.

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram
Вчера, 18:21 0

Українців попередили про шахрайство від імені підтримки Telegram

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки акаунтів українців у Telegram. Зловмисники пишуть користувачам від імені служби підтримки.

Видео