China-Review.com.ua » Новости » Абоненти lifecell будуть більш захищеними в інтернеті: деталі послуги

Абоненти lifecell будуть більш захищеними в інтернеті: деталі послуги

Поделиться:
18 апреля, 2023
Автор: Admin2
1 203
0
Абоненти lifecell будуть більш захищеними в інтернеті: деталі послуги

lifecell запроваджує нову послугу для своїх абонентів: доступ до веб-браузера DefensX, який має посилену кібербезпеку та захист облікових даних, щоб убезпечити інтернет-користувачів від онлайн-загроз.

Унікальною особливістю браузера DefensX від Lifecell є можливість “хмарного перегляду”, що означає, що всі веб-сторінки, до яких звертаються користувачі, відкриваються віддалено від трафіку пристрою та кінцевої точки користувача. Це ефективно блокує фрагменти шкідливого коду та потенційні загрози.


Блокування реклами: Рекламні банери не відображаються на веб-сторінках під час перегляду.
Веб-захист з нульовою довірою: DefensX аналізує веб-сторінку, яку користувач має намір відвідати, і відображає попередження, якщо вона є небезпечною. Якщо інформація про веб-сторінку обмежена або відсутня, браузер попереджає користувача і відкриває її в режимі “тільки для читання”.


Захист облікових даних за принципом нульової довіри: DefensX оцінює категорію і контекст веб-сторінки, яку користувач планує відвідати, і в разі виявлення загрози відображає попередження про фішинг і застерігає від введення особистої інформації. Браузер також попереджає користувачів про фішингові загрози при першому введенні паролів на будь-якій веб-сторінці.
Lifecell пропонує доступ до веб-браузера DefensX для одного або п’яти пристроїв одночасно, в залежності від потреб абонента, за наступними тарифами:


DefensX для 1 пристрою: 75 грн / 4 тижні
DefensX для 5 пристроїв: 150 грн / 4 тижні
Щоб почати користуватися браузером, абонентам Lifecell необхідно


Набрати *995# та активувати послугу DefensX на 1 або 5 пристроїв (або відправити SMS з цифрами “1” або “5” на номер 995).
Завантажити додаток DefensX за посиланням у SMS-повідомленні.


Важливо: встановіть DefensX браузером за замовчуванням, щоб усі веб-сторінки відкривалися саме через нього, а не через інші браузери, встановлені на пристрої.


Розроблений партнером Lifecell, компанією Secure Industries, Inc., захищений веб-браузер DefensX спочатку був доступний як частина комплексного корпоративного рішення для B2B-клієнтів партнера. Тепер Lifecell поширює це рішення на всіх своїх абонентів, які прагнуть забезпечити конфіденційність та захист своїх персональних даних в Інтернеті.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео