China-Review.com.ua » Новости » Абоненти lifecell будуть більш захищеними в інтернеті: деталі послуги

Абоненти lifecell будуть більш захищеними в інтернеті: деталі послуги

Поделиться:
18 апреля, 2023
Автор: Admin2
1 164
0
Абоненти lifecell будуть більш захищеними в інтернеті: деталі послуги

lifecell запроваджує нову послугу для своїх абонентів: доступ до веб-браузера DefensX, який має посилену кібербезпеку та захист облікових даних, щоб убезпечити інтернет-користувачів від онлайн-загроз.

Унікальною особливістю браузера DefensX від Lifecell є можливість “хмарного перегляду”, що означає, що всі веб-сторінки, до яких звертаються користувачі, відкриваються віддалено від трафіку пристрою та кінцевої точки користувача. Це ефективно блокує фрагменти шкідливого коду та потенційні загрози.


Блокування реклами: Рекламні банери не відображаються на веб-сторінках під час перегляду.
Веб-захист з нульовою довірою: DefensX аналізує веб-сторінку, яку користувач має намір відвідати, і відображає попередження, якщо вона є небезпечною. Якщо інформація про веб-сторінку обмежена або відсутня, браузер попереджає користувача і відкриває її в режимі “тільки для читання”.


Захист облікових даних за принципом нульової довіри: DefensX оцінює категорію і контекст веб-сторінки, яку користувач планує відвідати, і в разі виявлення загрози відображає попередження про фішинг і застерігає від введення особистої інформації. Браузер також попереджає користувачів про фішингові загрози при першому введенні паролів на будь-якій веб-сторінці.
Lifecell пропонує доступ до веб-браузера DefensX для одного або п’яти пристроїв одночасно, в залежності від потреб абонента, за наступними тарифами:


DefensX для 1 пристрою: 75 грн / 4 тижні
DefensX для 5 пристроїв: 150 грн / 4 тижні
Щоб почати користуватися браузером, абонентам Lifecell необхідно


Набрати *995# та активувати послугу DefensX на 1 або 5 пристроїв (або відправити SMS з цифрами “1” або “5” на номер 995).
Завантажити додаток DefensX за посиланням у SMS-повідомленні.


Важливо: встановіть DefensX браузером за замовчуванням, щоб усі веб-сторінки відкривалися саме через нього, а не через інші браузери, встановлені на пристрої.


Розроблений партнером Lifecell, компанією Secure Industries, Inc., захищений веб-браузер DefensX спочатку був доступний як частина комплексного корпоративного рішення для B2B-клієнтів партнера. Тепер Lifecell поширює це рішення на всіх своїх абонентів, які прагнуть забезпечити конфіденційність та захист своїх персональних даних в Інтернеті.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео