China-Review.com.ua » Новости » Абоненти Київстар отримали знижки у “Сільпо” до 15 червня: що потрібно зробити

Абоненти Київстар отримали знижки у “Сільпо” до 15 червня: що потрібно зробити

Поделиться:
06 апреля, 2023
Автор: Admin2
1 006
0
Абоненти Київстар отримали знижки у “Сільпо” до 15 червня: що потрібно зробити

Підключивши послугу “Суперсила від Сільпо” до свого основного тарифного плану, абоненти передплаченого зв’язку “Київстар” можуть отримати 15-кратне збільшення балів за програмою лояльності “Власний Рахунок” протягом двох тижнів.

В акції можуть взяти участь усі абоненти “Київстар”, які підключили послугу “Суперсила від Сільпо”. Пропозиція поширюється на всі тарифні плани, а також доступна для абонентів, які раніше активували інші “Суперсили” в рамках свого тарифного плану.


Для активації послуги “Суперсила від “Сільпо” абоненти можуть скористатися додатком “Мій Київстар”, набрати короткий номер 500 або набрати на мобільному телефоні 50032#. Після активації абоненту буде надіслано SMS-повідомлення з персоналізованим посиланням на мобільний додаток “Сільпо”. Для нарахування бонусів абонентам необхідно встановити мобільний додаток “Сільпо” на свій смартфон.

Після активації Суперсили абоненти можуть обирати улюблені товари в програмі лояльності “Власний Рахунок”, доступ до якої здійснюється через мобільний додаток, та отримувати додаткові бали протягом 14 днів за будь-які покупки, здійснені в супермаркетах “Сільпо”.


Період активації цієї нової Суперсили триває з 15 березня 2023 року до 15 червня 2023 року.

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео