Нова ера: Valve оновила анімації від третьої особи у Counter-Strike 2
Останнім часом Valve міцно взялася за оновлення Counter-Strike 2. Гра отримала бета-оновлення із новими анімаціями від третьої особи.
Анімації Counter-Strike 2 перевели на систему AnimGraph 2 - тепер у рухів оперативників з'явилася компенсація інерції, і в цілому вони стали набагато м'якшими і плавнішими. Крім того, вся ця краса також знижує навантаження на процесор і сервери, що покращить оптимізацію гри.
Перед тим як оновлення дістанеться до публічної версії гри, Valve хоче зібрати фідбек від користувачів і пропонує надсилати його на електронну пошту. Нещодавно, нагадаємо, компанія ввела велику зміну в геймплей: при перезарядці гравці втрачають боєзапас, що залишився в зброї.