China-Review.com.ua » Новости » Valve безкоштовно і назавжди віддає Half-Life

Valve безкоштовно і назавжди віддає Half-Life

Поделиться:
18 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 209
0
Valve безкоштовно і назавжди віддає Half-Life

У зв’язку з 25-річчям виходу Half-Life компанія Valve запустила безкоштовну роздачу гри в Steam. Акція триватиме з 17 по 20 листопада 2023 року, повідомляє портал DTF.

Водночас Valve випустила оновлення для Half-Life, яке забезпечує повну сумісність гри з комп’ютерами з широкоформатними моніторами і з портативним ПК Steam Deck. До цього Half-Life працювала на консолі з деякими обмеженнями.


Valve також оголосила про спеціальний розпродаж ігор серії Half-Life. Серед них Half-Life 2, Half-Life: Alyx і збірка Half-Life Complete. Крім цього, Valve представила годинний документальний фільм Half-Life: 25th Anniversary Documentary, присвячений історії створення Half-Life.


Зазначається, що це друга спроба Valve подарувати геймерам Half-Life. Перша роздача почалася 16 листопада, але через технічні проблеми користувачі не могли додати гру до своєї бібліотеки.


Дебют Half-Life відбувся 19 листопада 1998 року. На думку численних видань та ігрових експертів, це одна з найголовніших ігор в історії. Рейтинг проєкту на Metacritic становить 96%.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео