China-Review.com.ua » Новости » Valve безкоштовно і назавжди віддає Half-Life

Valve безкоштовно і назавжди віддає Half-Life

Поделиться:
18 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 061
0
Valve безкоштовно і назавжди віддає Half-Life

У зв’язку з 25-річчям виходу Half-Life компанія Valve запустила безкоштовну роздачу гри в Steam. Акція триватиме з 17 по 20 листопада 2023 року, повідомляє портал DTF.

Водночас Valve випустила оновлення для Half-Life, яке забезпечує повну сумісність гри з комп’ютерами з широкоформатними моніторами і з портативним ПК Steam Deck. До цього Half-Life працювала на консолі з деякими обмеженнями.


Valve також оголосила про спеціальний розпродаж ігор серії Half-Life. Серед них Half-Life 2, Half-Life: Alyx і збірка Half-Life Complete. Крім цього, Valve представила годинний документальний фільм Half-Life: 25th Anniversary Documentary, присвячений історії створення Half-Life.


Зазначається, що це друга спроба Valve подарувати геймерам Half-Life. Перша роздача почалася 16 листопада, але через технічні проблеми користувачі не могли додати гру до своєї бібліотеки.


Дебют Half-Life відбувся 19 листопада 1998 року. На думку численних видань та ігрових експертів, це одна з найголовніших ігор в історії. Рейтинг проєкту на Metacritic становить 96%.

Комментарии

Новости Портала
Google отключит календарь на миллионах смартфонов
Сегодня, 19:02 0

Google отключит календарь на миллионах смартфонов

Штатное приложение Google Календарь со следующего года не будет работать на смартфонах с Android 7 на борту. Иначе ОС называется Android Nougat (Нуга).

Google відключить календар на мільйонах смартфонів
Сегодня, 19:00 0

Google відключить календар на мільйонах смартфонів

Штатний додаток “Google Календар” з наступного року не працюватиме на смартфонах з Android 7 на борту. Інакше ОС називається Android Nougat (“Нуга”).

Видео