Власники iPhone 17 Pro Max скаржаться на дивний баг із зарядкою
З моменту старту продажів нових iPhone пройшло вже майже 3 місяці, але власники смартфонів досі стикаються з різними багами. Один із них — неможливість заряджання та використання пристрою після падіння рівня енергії АКБ до 0%.
Проблему підтвердили співробітники порталу TechDroider. Суть у тому, що після повної розрядки та вимкнення iPhone 17 Pro Max ніяк не реагує на підключення зарядного кабелю. Апарат не вмикається, а на екрані не з'являється анімація заряджання.
Власники гаджета зазначають, що в такому стані пристрій може бути як півгодини, так і годину або навіть дві. Тільки через якийсь час iPhone вмикається і починає заряджатися. Судячи з коментарів у мережі, це далеко не поодинокий випадок.
Повідомлення про цю проблему почали з'являтися відразу після старту продажів нових iPhone, але досі вона не була виправлена, а Apple це ніяк не коментує. Користувачам залишається лише стежити, щоб їх смартфон не розряджався повністю.