China-Review.com.ua » Новости » На iPhone почали з’являтися фото, які були видалені роки назад

На iPhone почали з’являтися фото, які були видалені роки назад

Поделиться:
15 мая, 2024
Автор: Admin2
1 186
0
На iPhone почали з’являтися фото, які були видалені роки назад

Після оновлення до iOS 17.5 користувачі почали помічати в галереї раніше видалені фотографії. Про це повідомляє портал 9to5Mac.Судячи зі скарг користувачів, видалені кілька років тому фотографії стали відображатися в додатку “Фото”. Один з користувачів виявив знімки 2010 року, які раніше були видалені і тепер відображаються в iCloud як недавно завантажені. В іншому випадку користувач виявив на своєму iPhone давно видалені інтимні знімки.


За словами деяких постраждалих, видалені фотографії трапляються не тільки на iPhone, а й на iPad. Наразі проблема не має масового характеру.


Поява зроблених багато років тому і видалених користувачами фотографій у пам’яті пристрою викликає у багатьох запитання з приводу конфіденційності даних. Причому знімки не містилися в папці “Нещодавно видалені”. Крім того, звідти всі файли пропадають через місяць після видалення з галереї.


Компанія Apple поки ніяк не коментувала ситуацію. Як фотографії опинилися в пам’яті пристроїв і в iCloud, якщо їх було повністю видалено звідусіль, неясно.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео