China-Review.com.ua » Новости » Барселонський сором: Потап і його потік маразму в інтерв'ю Дудю

Барселонський сором: Потап і його потік маразму в інтерв'ю Дудю

Поделиться:
11 февраля, 2025
Автор: ITshok
570
0
Барселонський сором: Потап і його потік маразму в інтерв'ю Дудю

Український репер і продюсер Потап дав інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю, у якому розповідається про свій виїзд з України. Він на голосив, що виїхав з країни легально.


Хоча належить до призової категорії та не має трьох дітей, які могли б бути основою для візиту, він міг залишити Україну. За його словами, спеціальні програми та процедури, які можна отримати дозвіл на тимчасовий виїзд.


«Є певні механізми, програми та системи, які передбачають можливість отримання дозволу на виїзд. Це складний бюрократичний процес, але я проходив його кілька разів через різні інстанції. Важливо, що такі дозволи видаються на певний термін і я завжди повертаюся», – пояснив Потап.

Також він зазначив, що продовжує підтримувати ЗСУ та волонтерів, проте його підхід до допомоги змінився.


«Я вмію заробляти гроші і роблю це в Європі. Це мій спосіб підтримувати Україну», – додав він.


Крім того, репер пояснюється про свою особисту зустріч із Валерієм Залужним під час повномасштабного вторгнення.

"Це був серйозний батьківський діалог. Він потиснув мені руку і сказав: ‘Допомагайте фронту’. Я роблю це через свою професію", – поділився Потап.

Суперечки навколо Потапа

Після початку війни репер неодноразово опинився в центрі скандалів. Він заявляв, що його заочно зарахували до Тероборони, а також випускав пісні, які викликали неоднозначну реакцію серед українців.

що Потап залишив країну під час війни та продовжує працювати за кордоном, що спричинило активні дискусії в соціальних мережах.

Комментарии

Новости Портала
Ілон Маск пропонував матері своєї дитини мільйони доларів за мовчання
Вчера, 19:22 0

Ілон Маск пропонував матері своєї дитини мільйони доларів за мовчання

Письменниця Ешлі Сент-Клер заявила, що бізнесмен Ілон Маск обіцяв заплатити їй мільйони доларів, якщо вона збереже в таємниці факт наявності у них спільної дитини. Про це повідомило видання Daily Mail.

Анонсовано нову допомогу: гроші щоквартально надходитимуть на картки українців
Вчера, 19:19 0

Анонсовано нову допомогу: гроші щоквартально надходитимуть на картки українців

В Україні є багато різновидів соціальної допомоги. Багато хто навіть не знає, що претендує на виплати. Дехто не знає, як оформити виплату, або ж не знає, що для цього потрібно робити й просто чекає, що кошти самостійно якимось чином поступлять на картку.

Видео